FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Milan Baroš pokračuje další rok!

30.06.2018 | Redakce

Kapitán zůstává! Milan Baroš si definitivně prodlouží kariéru ještě o další sezonu - s vedením klubu se šestatřicetiletý útočník během soustředění týmu v Kroměříži dohodl na nové roční smlouvě, kterou se sportovním ředitelem Markem Jankulovským podepsal v hotelu Octárna.

Opora Baníku se zvažovaný konec aktivní kariéry rozhodla přehodnotit během dovolené. „Odpočinul jsem si a rozhodl jsem se ještě pokračovat, protože ty zápasové emoce by mi asi chyběly. Uvažuju současně ale i tak, že kdybych měl zdravotní problémy a neměl bych už týmu co dát, skončím i dříve. Jinak se budu snažit makat a Baníku pomoct,“ prohlásil autor devíti gólů z uplynulé sezony.

Baník si během několika dnů pojistil dvě klíčové postavy jarní sestavy. Po stoperovi Václavu Procházkovi i kanonýra a baníkovského patriota Milana Baroše. 

„Stabilizace kádru byla jednou z našich hlavních priorit. Oba hráči jsou velice důležitými články sestavy, proto jsme nesmírně pochopitelně rádi, že i Bary s námi zůstává. O jeho sportovních kvalitách se nemusíme bavit,“ řekl sportovní ředitel FC Baník Ostrava Marek Jankulovski.

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA