so 18.11.2023
Aktuální zprávy

Matěj Šín poprvé mezi ”Lvíčaty”!

Skvělá zpráva pro Matěje Šína i pro Baník! Mladý záložník byl poprvé v životě nominován do výběru české jedenadvacítky. A v pondělí si může připsat také svůj premiérový start v utkání proti Slovensku. Může tak dojít k souboji dvou baníkovců, dres slovenské jedenadvacítky totiž obléká Tomáš Rigo.

Matěj Šín, jenž byl před reprezentační přestávkou nominován do výběru české dvacítky, odehrál v pátek zhruba půlhodinku z přípravného utkání ČR´20 proti Polákům. Nastoupil do hry těsně poté, kdy český výběr inkasoval jediný gól zápasu, a zůstal na hřišti až do konce. Po utkání přišlo ovšem balení a stěhování. Matěj Šín byl povolán do výběru ČR U21! Připojil se k týmu a v sobotu odpoledne vyrazil se svými novými spoluhráči v Hradci Králové na svůj první trénink v mužstvu "Lvíčat".

V pondělí v 18 hodin nastoupí "Lvíčata" v Hradci Králové k přípravnému utkání se Slovenskem a Matěj Šín bude netrpělivě čekat na své první minuty v reprezentační jedenadvacítce. Pokud se jich dočká, může se stát, že se uprostřed hřiště bude střetávat s Tomášem Rigem, který obléká dres slovenské jedenadvacítky. V dresů "Sokolíků" odehrál Tomáš Rigo ve čtvrtek přes sedmdesát minut utkání s Chorvatskem a podílel se na konečné remíze 2:2. 

24
Jan
Juroška
19
David
Lischka
7
Karel
Pojezný
30
Jiří
Letáček
37
Matej
Madleňák
70
David
Fadairo
12
Tomáš
Rigo
9
David
Buchta
99
Ladislav
Almási
1
Martin
Hrubý
28
Filip
Kubala
20
Abdullahi
Tanko
26
Filip
Blažek
4
Robert
Mišković
6
Daniel
Tetour
11
Eldar
Šehić
5
Jiří
Boula
17
Michal
Frydrych
77
Gigli
Ndefe
35
Jakub
Markovič
22
Filip
Kaloč
15
Patrick
Kpozo
29
Ladislav
Takács
21
Jiří
Klíma
13
Samuel
Grygar
32
Paixao da Silva
Ewerton
10
Matěj
Šín