st 26.9.2018
A-tým

Martin Šindelář: Nebylo to lehké utkání

To podstatné splnili. Baníkovci přešli přes druholigový Sokolov do čtvrtého kola MOL Cupu, ale především po obrátce to na západě Čech nebylo snadné. „Domácí se chytili tím snížením do šatny, ale výsledek jsme udrželi a máme postup, což je hlavní,“ řekl po utkání Martin Šindelář, který v sokolovském Baníku působil v sezoně 2011/12.

Rozpomněl jste se v Sokolově ještě na své bývalé angažmá?

Samozřejmě jsem si na to vzpomněl. Začínal jsem tam s dospělým fotbalem, bylo to moje první angažmá mezi chlapama. Pár hráčů i lidí z klubu tam pořád je a potěšilo mě, že si taky pamatovali.

Vývoj zápasu vám hrál do not: po 24 minutách jste vedli 2:0.

Utkání jsme začali aktivně. Soupeře jsme zatlačili a z toho pramenily i dvě branky. Utkání jsme poté měli pod kontrolou. Bohužel jsme těsně před přestávkou dostali laciný gól po rychlé rozehrávce soupeře. Měli jsme to dvoubrankové vedení do přestávky udržet, pak by to asi bylo klidnější.

Kontaktní gól soupeři pomohl?

Ve druhé půli Sokolov po snížení ožil a tlačil se za vyrovnáním. Po centrovaných balonech měl pár závarů v naší šestnáctce. Naštěstí se nám vše podařilo ubránit nebo to chytil gólman. Nakonec jsme rádi, že jsme splnili cíl a postoupili, i když to hlavně ve druhé půlce nebylo jednoduché.

32
Lukáš
Budínský
25
Jiří
Fleišman
24
Jan
Juroška
4
Yira
Sor
77
Gigli
Ndefe
99
Ladislav
Almási
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
11
Nemanja
Kuzmanović
7
Ondřej
Chvěja
21
Jiří
Klíma
19
David
Lischka
33
Ondřej
Kukučka
13
Roman
Potočný
30
Viktor
Budinský
22
Filip
Kaloč
12
Radovan
Murin
23
Jaroslav
Svozil
16
Jan
Laštůvka
66
Denis
Granečný
6
Daniel
Tetour
9
David
Buchta
20
Jakub
Pokorný
5
Adam
Jánoš
8
Jaroslav
Harušťák
17
Muhammed
Sanneh