FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Martin Šindelář: Nebylo to lehké utkání

26.09.2018 | Redakce

To podstatné splnili. Baníkovci přešli přes druholigový Sokolov do čtvrtého kola MOL Cupu, ale především po obrátce to na západě Čech nebylo snadné. „Domácí se chytili tím snížením do šatny, ale výsledek jsme udrželi a máme postup, což je hlavní,“ řekl po utkání Martin Šindelář, který v sokolovském Baníku působil v sezoně 2011/12.

Rozpomněl jste se v Sokolově ještě na své bývalé angažmá?

Samozřejmě jsem si na to vzpomněl. Začínal jsem tam s dospělým fotbalem, bylo to moje první angažmá mezi chlapama. Pár hráčů i lidí z klubu tam pořád je a potěšilo mě, že si taky pamatovali.

Vývoj zápasu vám hrál do not: po 24 minutách jste vedli 2:0.

Utkání jsme začali aktivně. Soupeře jsme zatlačili a z toho pramenily i dvě branky. Utkání jsme poté měli pod kontrolou. Bohužel jsme těsně před přestávkou dostali laciný gól po rychlé rozehrávce soupeře. Měli jsme to dvoubrankové vedení do přestávky udržet, pak by to asi bylo klidnější.

Kontaktní gól soupeři pomohl?

Ve druhé půli Sokolov po snížení ožil a tlačil se za vyrovnáním. Po centrovaných balonech měl pár závarů v naší šestnáctce. Naštěstí se nám vše podařilo ubránit nebo to chytil gólman. Nakonec jsme rádi, že jsme splnili cíl a postoupili, i když to hlavně ve druhé půlce nebylo jednoduché.

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA