st 12.12.2018
A-tým

Martin Šindelář: Chceme končit vítězstvím

Utkání proti Sigmě jsou pro něj tradičně pikantnější, tentokrát však není jisté, zda bývalý olomoucký hráč Martin Šindelář do posledního zápasu roku bude moct nastoupit. „Uvidíme, co mi zdraví dovolí,“ řekl sedmadvacetiletý stoper, který od Příbrami laboruje se zraněním.

Proti Olomouci v barvách Baníku nastoupil od svého loňského příchodu třikrát: zažil triumfální výhru 4:1 na Andrově stadionu, domácí remízu 1:1 i jarní porážku 0:1 na Hané.

„Vždycky to bude jiné v tom, že tam ty kluky skoro všechny znám a z Olomouce pocházím. Ale jinak je to zápas jako každý jiný a připravuji se na něj pokaždé úplně stejně jako na všechny ostatní. Každý se mě na to vždycky zeptá, ale jinak je to utkání jako každé jiné krom toho, že jsem tam hrával,“ usmál se syn někdejšího olomouckého útočníka Radka Šindeláře.

Předposlední zápas v Příbrami nedohrál a minulou sobotu proti Bohemians 1905 nastoupit pro zranění nemohl. „Ať budu hrát, nebo ne, věřím, že to zvládneme. Sezonu jsme začali vítězně a vítězně bychom chtěli skončit i podzimní část. Máme třiatřicet bodů, což je parádní, když si vezmete, že loni tou dobou jsme měli bodů dvanáct. Nemusíme se ničím stresovat a můžeme do toho zápasu jít s klidnou hlavou,“ dodal Martin Šindelář.

7
Ondřej
Chvěja
5
Adam
Jánoš
17
Muhammed
Sanneh
25
Jiří
Fleišman
11
Nemanja
Kuzmanović
24
Jan
Juroška
20
Jakub
Pokorný
77
Gigli
Ndefe
30
Viktor
Budinský
12
Radovan
Murin
23
Jaroslav
Svozil
9
David
Buchta
6
Daniel
Tetour
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
22
Filip
Kaloč
33
Ondřej
Kukučka
18
Tomáš
Zajíc
16
Jan
Laštůvka