st 12.12.2018
A-tým

Martin Šindelář: Chceme končit vítězstvím

Utkání proti Sigmě jsou pro něj tradičně pikantnější, tentokrát však není jisté, zda bývalý olomoucký hráč Martin Šindelář do posledního zápasu roku bude moct nastoupit. „Uvidíme, co mi zdraví dovolí,“ řekl sedmadvacetiletý stoper, který od Příbrami laboruje se zraněním.

Proti Olomouci v barvách Baníku nastoupil od svého loňského příchodu třikrát: zažil triumfální výhru 4:1 na Andrově stadionu, domácí remízu 1:1 i jarní porážku 0:1 na Hané.

„Vždycky to bude jiné v tom, že tam ty kluky skoro všechny znám a z Olomouce pocházím. Ale jinak je to zápas jako každý jiný a připravuji se na něj pokaždé úplně stejně jako na všechny ostatní. Každý se mě na to vždycky zeptá, ale jinak je to utkání jako každé jiné krom toho, že jsem tam hrával,“ usmál se syn někdejšího olomouckého útočníka Radka Šindeláře.

Předposlední zápas v Příbrami nedohrál a minulou sobotu proti Bohemians 1905 nastoupit pro zranění nemohl. „Ať budu hrát, nebo ne, věřím, že to zvládneme. Sezonu jsme začali vítězně a vítězně bychom chtěli skončit i podzimní část. Máme třiatřicet bodů, což je parádní, když si vezmete, že loni tou dobou jsme měli bodů dvanáct. Nemusíme se ničím stresovat a můžeme do toho zápasu jít s klidnou hlavou,“ dodal Martin Šindelář.

33
Ondřej
Kukučka
4
Yira
Sor
17
Muhammed
Sanneh
11
Nemanja
Kuzmanović
19
David
Lischka
99
Ladislav
Almási
77
Gigli
Ndefe
16
Jan
Laštůvka
24
Jan
Juroška
30
Viktor
Budinský
7
Ondřej
Chvěja
13
Roman
Potočný
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
21
Jiří
Klíma
23
Jaroslav
Svozil
5
Adam
Jánoš
9
David
Buchta
32
Lukáš
Budínský
22
Filip
Kaloč
25
Jiří
Fleišman
6
Daniel
Tetour
66
Denis
Granečný
8
Jaroslav
Harušťák
20
Jakub
Pokorný
12
Radovan
Murin