út 13.12.2022
A-tým

Martin Hrubý podepsal nový kontrakt

Baník si pojistil brankáře Martina Hrubého novým dlouhodobým kontraktem. Osmnáctiletý gólman se dnes Baníku upsal do 30. června 2026.

Mladý český reprezentant do 18 let, který vyšel z klubové akademie, si v říjnu odbyl svou premiéru v mistrovském zápasu áčka v MOL Cupu ve Velvarech a vedení klubu věří, že postupně budou přibývat další starty.

„Přesvědčil nás svým přístupem i výkony a věříme, že usilovnou prací dokáže postupně naplňovat své možnosti. Samozřejmě má stále ještě na čem pracovat a co zlepšovat, ale vidíme v něm perspektivu do budoucna,“ řekl šéf sportovního úseku FC Baník Ostrava Luděk Mikloško.

Martin Hrubý působí v Baníku pátým rokem. Od aktuální sezony už je stabilním členem áčka, do zápasů zatím nejčastěji nastupuje v dresu třetiligové rezervy.

3
Hamidou
Kante
66
Matúš
Rusnák
1
Viktor
Budinský
99
Vlasiy
Sinyavskiy
17
Michal
Frydrych
24
Martin
Hrubý
19
Filip
Šancl
25
Dennis
Owusu
5
Jiří
Boula
95
Daniel
Holzer
6
Karel
Pojezný
2
Marek
Havran
12
Abdallah
Gning
37
Matěj
Chaluš
9
David
Buchta
18
David
Planka
26
Lauri
Laine
29
Jakub
Pira
28
Filip
Kubala
10
Srdjan
Plavšić
55
Artur
Musák
20
Pablo
Ortiz
23
Martin
Jedlička
80
Ondřej
Kričfaluši
77
Ladislav
Almási
11
David
Látal
21
Michal
Kohút
15
Václav
Jurečka