út 5.5.2020
A-tým

Martin Fillo: Věřím, že restart ligy stihnu

Koho by to napadlo, že s natrženým postranním vazem v koleni se lze plně zotavit do následujícího ligového kola. Stalo se, s nadsázkou řečeno. Vinou přerušení FORTUNA:LIGY kvůli pandemii koronaviru je vcelku reálný předpoklad, že Martin Fillo se ze zranění tohoto typu stihne uzdravit mezi dvěma po sobě jdoucími ligovými koly, byť je samozřejmě budou dělit přibližně tři měsíce.

Martin Fillo ze hřiště odkulhal v posledním odehraném ligovém kole, v utkání proti Mladé Boleslavi. Diagnóza nikoho nepotěšila: absence minimálně dva měsíce.

Jenže pak do hry vstoupily dobře známé okolnosti, liga byla pozastavena na neurčito a k plánovanému restartu může vcelku optimisticky vzhlížet i Martin Fillo.

„Věřím, že restart soutěže stihnu. Přesný termín ještě samozřejmě neznáme, ale pokud to budou ještě ty odhadované tři týdny, měl už bych být v pořádku,“ věří Martin Fillo.

Léčba probíhá podle plánu a zkušený obránce už od minulého týdne kluše po trávníku. Od příštího týdne by se mohl už i zapojit do cvičení s míčem.

„Jdeme postupnými kroky. Zatím doháním fyzičku, příští týden bychom mohli pokročit dále a mohl bych začít s balonem. Ještě to pak samozřejmě chce nabrat zase nějakou herní jistotu. Ale věřím, že se dám dokupy a na restart budu i já už stoprocentně připravený,“ dodal Martin Fillo.

32
Lukáš
Budínský
22
Filip
Kaloč
17
Muhammed
Sanneh
13
Roman
Potočný
12
Radovan
Murin
30
Viktor
Budinský
24
Jan
Juroška
77
Gigli
Ndefe
7
Ondřej
Chvěja
21
Jiří
Klíma
66
Denis
Granečný
23
Jaroslav
Svozil
4
Yira
Sor
99
Ladislav
Almási
25
Jiří
Fleišman
33
Ondřej
Kukučka
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
6
Daniel
Tetour
8
Jaroslav
Harušťák
9
David
Buchta
20
Jakub
Pokorný
5
Adam
Jánoš
16
Jan
Laštůvka
19
David
Lischka
11
Nemanja
Kuzmanović