út 5.5.2020
A-tým

Martin Fillo: Věřím, že restart ligy stihnu

Koho by to napadlo, že s natrženým postranním vazem v koleni se lze plně zotavit do následujícího ligového kola. Stalo se, s nadsázkou řečeno. Vinou přerušení FORTUNA:LIGY kvůli pandemii koronaviru je vcelku reálný předpoklad, že Martin Fillo se ze zranění tohoto typu stihne uzdravit mezi dvěma po sobě jdoucími ligovými koly, byť je samozřejmě budou dělit přibližně tři měsíce.

Martin Fillo ze hřiště odkulhal v posledním odehraném ligovém kole, v utkání proti Mladé Boleslavi. Diagnóza nikoho nepotěšila: absence minimálně dva měsíce.

Jenže pak do hry vstoupily dobře známé okolnosti, liga byla pozastavena na neurčito a k plánovanému restartu může vcelku optimisticky vzhlížet i Martin Fillo.

„Věřím, že restart soutěže stihnu. Přesný termín ještě samozřejmě neznáme, ale pokud to budou ještě ty odhadované tři týdny, měl už bych být v pořádku,“ věří Martin Fillo.

Léčba probíhá podle plánu a zkušený obránce už od minulého týdne kluše po trávníku. Od příštího týdne by se mohl už i zapojit do cvičení s míčem.

„Jdeme postupnými kroky. Zatím doháním fyzičku, příští týden bychom mohli pokročit dále a mohl bych začít s balonem. Ještě to pak samozřejmě chce nabrat zase nějakou herní jistotu. Ale věřím, že se dám dokupy a na restart budu i já už stoprocentně připravený,“ dodal Martin Fillo.

6
Daniel
Tetour
12
Radovan
Murin
32
Lukáš
Budínský
77
Gigli
Ndefe
11
Nemanja
Kuzmanović
22
Filip
Kaloč
7
Ondřej
Chvěja
16
Jan
Laštůvka
5
Adam
Jánoš
30
Viktor
Budinský
24
Jan
Juroška
4
Yira
Sor
66
Denis
Granečný
13
Roman
Potočný
20
Jakub
Pokorný
21
Jiří
Klíma
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
8
Jaroslav
Harušťák
23
Jaroslav
Svozil
9
David
Buchta
19
David
Lischka
17
Muhammed
Sanneh
99
Ladislav
Almási
25
Jiří
Fleišman
18
Tomáš
Zajíc
33
Ondřej
Kukučka