út 14.6.2016
Aktuální zprávy

Marek Jankulovski vedl na Bazalech kemp La Sophie

Bazaly se v pondělí staly dějištěm prvního ostravského fotbalového Casting Talent 2016 nadaných dětí z dětských domovů a sociálně znevýhodněných rodin nadace La Sophia. Tréninkovou jednotku vedl ambasador projektu a člen dozorčí rady Baníku Marek Jankulovski, který si na výpomoc pozval i další bývalé ostravské opory Václava Svěrkoše a Martina Lukeše.

I díky organizačnímu přispění Baníku se akce obecně prospěšné společnosti La Sophia vydařila. „Byla to naše ostravská premiéra, pokud jde o fotbal. Protože těch dětí tu už máme poměrně dost. A když jsme se rozhodli pro Ostravu, tak kde jinde než na Bazalech, kde jinde než na Baníku. Tím, že s námi spolupracuje, a musím říct, že z jeho přístupu jsme úplně nadšeni, Marek Jankulovski, nebylo co řešit. Akce vyšla a určitě to nebylo naposledy,“ řekla zakladatelka nadace, herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová.

La Sophia se věnuje charitativním aktivitám zaměřeným na pomoc opuštěným dětem dvanáct let. Hlavním cílem sdružení je podporovat vzdělání u hudebně a sportovně talentovaných dětí z dětských domovů a sociálně znevýhodněných rodin.

23
Jaroslav
Svozil
8
Jaroslav
Harušťák
20
Jakub
Pokorný
30
Viktor
Budinský
99
Ladislav
Almási
32
Lukáš
Budínský
21
Jiří
Klíma
12
Radovan
Murin
25
Jiří
Fleišman
77
Gigli
Ndefe
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
33
Ondřej
Kukučka
11
Nemanja
Kuzmanović
16
Jan
Laštůvka
9
David
Buchta
24
Jan
Juroška
6
Daniel
Tetour
22
Filip
Kaloč