út 14.6.2016
Aktuální zprávy

Marek Jankulovski vedl na Bazalech kemp La Sophie

Bazaly se v pondělí staly dějištěm prvního ostravského fotbalového Casting Talent 2016 nadaných dětí z dětských domovů a sociálně znevýhodněných rodin nadace La Sophia. Tréninkovou jednotku vedl ambasador projektu a člen dozorčí rady Baníku Marek Jankulovski, který si na výpomoc pozval i další bývalé ostravské opory Václava Svěrkoše a Martina Lukeše.

I díky organizačnímu přispění Baníku se akce obecně prospěšné společnosti La Sophia vydařila. „Byla to naše ostravská premiéra, pokud jde o fotbal. Protože těch dětí tu už máme poměrně dost. A když jsme se rozhodli pro Ostravu, tak kde jinde než na Bazalech, kde jinde než na Baníku. Tím, že s námi spolupracuje, a musím říct, že z jeho přístupu jsme úplně nadšeni, Marek Jankulovski, nebylo co řešit. Akce vyšla a určitě to nebylo naposledy,“ řekla zakladatelka nadace, herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová.

La Sophia se věnuje charitativním aktivitám zaměřeným na pomoc opuštěným dětem dvanáct let. Hlavním cílem sdružení je podporovat vzdělání u hudebně a sportovně talentovaných dětí z dětských domovů a sociálně znevýhodněných rodin.

26
Muhamed
Tijani
23
Jaroslav
Svozil
3
Muhammed
Sanneh
5
Jiří
Boula
32
Lukáš
Budínský
4
Martin
Chlumecký
17
Michal
Frydrych
21
Jiří
Klíma
25
Jiří
Fleišman
1
Martin
Hrubý
77
Gigli
Ndefe
99
Ladislav
Almási
24
Jan
Juroška
6
Daniel
Tetour
29
Ladislav
Takács
16
Jan
Laštůvka
33
Eldar
Šehić
22
Filip
Kaloč
11
Nemanja
Kuzmanović
19
David
Lischka
14
Petr
Jaroň
20
Jakub
Pokorný
13
Daniel
Smékal
9
David
Buchta
7
Karel
Pojezný
30
Jiří
Letáček