FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Marek Hlinka: Ve druhé půli to byla jasná dominance

23.08.2016 | Redakce

Takovým kanonádám Baník v domácí pohárové soutěži za poslední roky odvykl. Od podzimu 2008 a vítězství 7:0 v Boskovicích nevyhrál v národním poháru víc než třígólovým rozdílem. "Myslím, že herní rozdíl byl dnes znát a jsem rád, že se to povedlo vyjádřit i gólově," řekl záložník MAREK HLINKA po vítězství 6:0 v Břeclavi.

Výsledek je jednoznačný. Byl i průběh bezproblémový?

Žádný zápas není bezproblémový. Každý je takový, jaký si ho uděláme. My jsme se ze začátku snažili trošku na ně vletět a dát nějaký gól, ať se hraje lépe. To se povedlo. Ale za stavu 2:0 jsme jim nabídli zbytečně dvě tutové šance.

Bylo to způsobeno ztrátou koncentrace?

To bych neřekl. Snažili jsme se po druhém gólu zklidnit hru, držet míč na kopačkách a nechat je běhat bez balonu. Ale udělali jsme zbytečně chyby, které naštěstí zůstaly nevyužité.
Co jste si na to téma říkali v šatně před druhým poločasem?

Že musíme přidat ještě třetí gól. Dali jsme ho celkem rychle a pak už jsme si to řídili podle sebe. Dali jsme ještě další góly. Myslím, že ve druhém poločasu už to byla jasná dominance. Jsem rád, že jsme to zvládli a před ligovým utkáním s Frýdkem-Místkem snad i udrželi střeleckou pohodu.

Twitter
MW Dias
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA