FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

MOL Cup: Baník jede na Valašsko

26.09.2017 | Redakce

Zápasem třetího kola ve Valašském Meziříčí pro Baník pokračuje program letošního MOL Cupu. Druhý duel v letošní domácí pohárové soutěži čeká svěřence Radima Kučery na valašskomeziříčském stadionu ve středu od 16 hodin a pro oba kluby to bude první vzájemná soutěžní konfrontace v historii.

V domácích pomalu dohořívá euforie z letního postupu do třetí nejvyšší soutěže a pro klub se silnou exbaníkovskou enklávou v sestavě (Behan, Byrtus, Jurča, Trajkovski, Kebísek) je konfrontace s ligovým výběrem svátek, který umocňuje valašský původ ostravského kapitána Milana Baroše.

„Je to utkání, od kterého bychom se chtěli odrazit. Víme, že domácí budou s několika bývalými hráči Baníku samozřejmě nažhaveni, ale věřím, že k tomu přistoupíme stejně zodpovědně jako v Hulíně a potvrdíme papírové předpoklady. A že se od toho odrazíme směrem k nedělnímu utkání se Zlínem,“ řekl kouč Radim Kučera.

Lístků do hostujícího sektoru (viz mapka) je stále dostatek. V předprodeji v Ostravě se zatím prodala třetina z 500 vstupenek, takže i na místě před utkáním by se sehnáním lístků neměl být problém. Ještě dnes se dá ve fanshopu na Bazalech koupit lístek v předprodeji za 110 korun, na místě bude stát 150 korun. Pokladny budou otevřeny od 14:00.

Vedení domácího oddílu příznivcům Baníku doporučuje příjezd od Rožnova p. R., resp. od Nového Jičína přes Krhovou a dále ulicemi Solární a Kouty na parkovací plochy v okolí koupaliště, tenisových kurtů, krytého bazénu a zimního stadionu. Průjezd po ulici Žerotínova mezi těmito dvěma oblastmi nebude možný. Parkoviště před fotbalovým stadionem bude plně vyhrazeno pro potřeby fotbalového klubu a pro veřejnost zcela uzavřeno.

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA
×
Dnes v 10:30 | B-tým
Fastav Zlín B
Baník Ostrava B