FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

MOL CUP: Baník přivítá Hradec Králové

04.09.2019 | Redakce

Soupeřem Baníku Ostrava ve 3. kole MOL cupu bude FC Hradec Králové. Částečně o tom rozhodl středeční dopolední los, částečně podvečerní dohrávka druhého kola poháru mezi Hradcem a Admirou Praha. Hradečtí v Praze zvítězili 2:1 a ve třetím kole se stanou hosty Baníku. Úředním termínem utkání je středa 25. září.

Když se ve středu dopoledne 3. kolo MOL Cupu losovalo, Baník se dozvěděl, že jeho soupeř vzejde až z podvečerní dohrávky Admira - Hradec Králové. V ní třetiligový pražský výběr dlouho vedl, hosté však dvěma rychlými góly ve druhém poločase zápas otočili a nakonec vyhráli. A tím zkompletovali dvojici pro 3. kolo: Baník Ostrava - Hradec Králové. 

"Máme soupeře z druhé ligy. I kdyby Admira utkání dotáhla do vítězného konce a naším soupeřem by byla ona, tedy celek ze třetí ligy, čekal by nás nadšený a odhodlaný soupeř, což je vždy nepříjemné. A totéž můžeme očekávat od Hradce Králové," řekl trenér Bohumil Páník. "Pro naše fanoušky, pro klub a samozřejmě i pro tým je dobře, že budeme hrát doma. Ale je to pohár, to je nevyzpytatelná soutěž, takže musíme být stoprocentně připraveni," dodal ostravský trenér.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
FORTUNA