pá 4.8.2017
A-tým

Lukáš Pazdera podepsal na Bazalech!

Na Slavii už i s Lukášem Pazderou! Baník se v pátek v pravé poledne definitivně dohodl se Zlínem na přestupu třicetiletého pravého beka, který na Bazalech podepsal smlouvu na dva a půl roku.

Mediálně propíraný přestup je u konce. Vyvrcholil dohodou mezi kluby, na jejímž základě se dosavadní zlínský kapitán stěhuje do Ostravy.

„Povedlo se nám dosáhnout shody se Zlínem. Tím pádem se Lukáš stává naším hráčem a ještě dnes, doufáme, stihneme zaregistrovat jeho novou hráčskou smlouvu tak, aby byl připraven už k nedělnímu utkání proti Slavii. Je to administrativní proces, tak uvidíme, jestli to časově zvládneme,“ řekl sportovní ředitel FC Baník Ostrava Dušan Vrťo.

Zlínský odchovanec se teprve ve 30 letech podívá na jinou fotbalovou adresu. Za tým z Baťova města odehrál celou dosavadní kariéru a jako kapitán ho v uplynulé sezoně dovedl k triumfu v domácím MOL Cupu a přímému postupu do Evropské ligy.

„Ve Zlíně jsem na profesionální úrovni hrál dvanáct let a cítil jsem, že by nebylo od věci zkusit i něco jiného. Baník je klub s obrovskou tradicí, díky fanouškům je to v podstatě fenomén na české scéně. Nechci říct, že to bylo lehké rozhodování, ale i tohle hrálo velkou váhu. Zájem Baníku byl opravdu velký a já se na to těším,“ řekl Lukáš Pazdera těsně po parafování kontraktu.

9
David
Buchta
13
Ondřej
Kukučka
77
Gigli
Ndefe
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
22
Filip
Kaloč
16
Jan
Laštůvka
6
Daniel
Tetour
7
Martin
Fillo
20
Jakub
Pokorný
8
Jakub
Drozd
5
Adam
Jánoš
31
Ondřej
Šašinka
21
Daniel
Holzer
1
Radovan
Murin
15
Patrizio
Stronati
23
Jaroslav
Svozil
17
Muhammed
Sanneh
24
Jan
Juroška
18
Tomáš
Zajíc
11
Nemanja
Kuzmanović
30
Viktor
Budinský
25
Jiří
Fleišman