pá 4.8.2017
A-tým

Lukáš Pazdera podepsal na Bazalech!

Na Slavii už i s Lukášem Pazderou! Baník se v pátek v pravé poledne definitivně dohodl se Zlínem na přestupu třicetiletého pravého beka, který na Bazalech podepsal smlouvu na dva a půl roku.

Mediálně propíraný přestup je u konce. Vyvrcholil dohodou mezi kluby, na jejímž základě se dosavadní zlínský kapitán stěhuje do Ostravy.

„Povedlo se nám dosáhnout shody se Zlínem. Tím pádem se Lukáš stává naším hráčem a ještě dnes, doufáme, stihneme zaregistrovat jeho novou hráčskou smlouvu tak, aby byl připraven už k nedělnímu utkání proti Slavii. Je to administrativní proces, tak uvidíme, jestli to časově zvládneme,“ řekl sportovní ředitel FC Baník Ostrava Dušan Vrťo.

Zlínský odchovanec se teprve ve 30 letech podívá na jinou fotbalovou adresu. Za tým z Baťova města odehrál celou dosavadní kariéru a jako kapitán ho v uplynulé sezoně dovedl k triumfu v domácím MOL Cupu a přímému postupu do Evropské ligy.

„Ve Zlíně jsem na profesionální úrovni hrál dvanáct let a cítil jsem, že by nebylo od věci zkusit i něco jiného. Baník je klub s obrovskou tradicí, díky fanouškům je to v podstatě fenomén na české scéně. Nechci říct, že to bylo lehké rozhodování, ale i tohle hrálo velkou váhu. Zájem Baníku byl opravdu velký a já se na to těším,“ řekl Lukáš Pazdera těsně po parafování kontraktu.

25
Jiří
Fleišman
16
Jan
Laštůvka
12
Radovan
Murin
33
Ondřej
Kukučka
9
David
Buchta
19
David
Lischka
8
Jaroslav
Harušťák
22
Filip
Kaloč
4
Yira
Sor
5
Adam
Jánoš
24
Jan
Juroška
7
Ondřej
Chvěja
11
Nemanja
Kuzmanović
17
Muhammed
Sanneh
6
Daniel
Tetour
20
Jakub
Pokorný
13
Roman
Potočný
99
Ladislav
Almási
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
32
Lukáš
Budínský
23
Jaroslav
Svozil
77
Gigli
Ndefe
30
Viktor
Budinský
21
Jiří
Klíma
66
Denis
Granečný