pá 4.8.2017
A-tým

Lukáš Pazdera podepsal na Bazalech!

Na Slavii už i s Lukášem Pazderou! Baník se v pátek v pravé poledne definitivně dohodl se Zlínem na přestupu třicetiletého pravého beka, který na Bazalech podepsal smlouvu na dva a půl roku.

Mediálně propíraný přestup je u konce. Vyvrcholil dohodou mezi kluby, na jejímž základě se dosavadní zlínský kapitán stěhuje do Ostravy.

„Povedlo se nám dosáhnout shody se Zlínem. Tím pádem se Lukáš stává naším hráčem a ještě dnes, doufáme, stihneme zaregistrovat jeho novou hráčskou smlouvu tak, aby byl připraven už k nedělnímu utkání proti Slavii. Je to administrativní proces, tak uvidíme, jestli to časově zvládneme,“ řekl sportovní ředitel FC Baník Ostrava Dušan Vrťo.

Zlínský odchovanec se teprve ve 30 letech podívá na jinou fotbalovou adresu. Za tým z Baťova města odehrál celou dosavadní kariéru a jako kapitán ho v uplynulé sezoně dovedl k triumfu v domácím MOL Cupu a přímému postupu do Evropské ligy.

„Ve Zlíně jsem na profesionální úrovni hrál dvanáct let a cítil jsem, že by nebylo od věci zkusit i něco jiného. Baník je klub s obrovskou tradicí, díky fanouškům je to v podstatě fenomén na české scéně. Nechci říct, že to bylo lehké rozhodování, ale i tohle hrálo velkou váhu. Zájem Baníku byl opravdu velký a já se na to těším,“ řekl Lukáš Pazdera těsně po parafování kontraktu.

13
Daniel
Smékal
25
Jiří
Fleišman
21
Jiří
Klíma
14
Petr
Jaroň
9
David
Buchta
11
Nemanja
Kuzmanović
3
Muhammed
Sanneh
23
Jaroslav
Svozil
5
Jiří
Boula
16
Jan
Laštůvka
18
Robert
Mišković
26
Muhamed
Tijani
22
Filip
Kaloč
1
Martin
Hrubý
19
David
Lischka
33
Eldar
Šehić
30
Jiří
Letáček
7
Karel
Pojezný
6
Daniel
Tetour
17
Michal
Frydrych
29
Ladislav
Takács
77
Gigli
Ndefe
99
Ladislav
Almási