FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Lukáš Pazdera po skončení smlouvy odchází z Ostravy

03.01.2020 | Redakce

Obránce Lukáš Pazdera už dále nebude oblékat baníkovský dres. Poté, co mu s koncem uplynulého kalendářního roku v klubu vypršela smlouva, se stal volným hráčem a může si hledat nové angažmá.

“Lukáš v Baníku odvedl dobré služby a také měl svou zásluhu na tom, že se Baník v první extrémně náročné sezoně po návratu dokázal na poslední chvíli zachránit v nejvyšší soutěži. S ohledem na dlouhodobé zranění, které loni v létě utrpěl na soustředění Rakousku, už to pak měl samozřejmě složitější. Ale chceme mu poděkovat za výborný profesionální přístup a celkovou práci, kterou pro náš klub odvedl, a přejeme samozřejmě hodně zdaru v další kariéře,” prohlásil sportovní ředitel FC Baník Ostrava Marek Jankulovski.

Zlínský odchovanec odehrál od srpna 2017 za Baník 50 ligových zápasů. Dal dva góly, oba pomohly k vítězství (2:0 nad Bohemians 1905, 2:1 ve Zlíně). Dalších šest startů a jednu branku přidal v MOL Cupu.

“Angažmá v Baníku hodnotím pozitivně. Hodně mi to dalo a hlavně na fanoušky budu vzpomínat dlouho,” uvedl Lukáš Pazdera.

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA