pá 3.1.2020
A-tým

Lukáš Pazdera po skončení smlouvy odchází z Ostravy

Obránce Lukáš Pazdera už dále nebude oblékat baníkovský dres. Poté, co mu s koncem uplynulého kalendářního roku v klubu vypršela smlouva, se stal volným hráčem a může si hledat nové angažmá.

“Lukáš v Baníku odvedl dobré služby a také měl svou zásluhu na tom, že se Baník v první extrémně náročné sezoně po návratu dokázal na poslední chvíli zachránit v nejvyšší soutěži. S ohledem na dlouhodobé zranění, které loni v létě utrpěl na soustředění Rakousku, už to pak měl samozřejmě složitější. Ale chceme mu poděkovat za výborný profesionální přístup a celkovou práci, kterou pro náš klub odvedl, a přejeme samozřejmě hodně zdaru v další kariéře,” prohlásil sportovní ředitel FC Baník Ostrava Marek Jankulovski.

Zlínský odchovanec odehrál od srpna 2017 za Baník 50 ligových zápasů. Dal dva góly, oba pomohly k vítězství (2:0 nad Bohemians 1905, 2:1 ve Zlíně). Dalších šest startů a jednu branku přidal v MOL Cupu.

“Angažmá v Baníku hodnotím pozitivně. Hodně mi to dalo a hlavně na fanoušky budu vzpomínat dlouho,” uvedl Lukáš Pazdera.

Zápasy

26.
sobota
června
10:00
Kroměříž VS Ostrava
Přátelská utkání
3.
sobota
července
10:00
Ostrava VS Třinec
Přátelská utkání

Další články

0
Filip
Kaloč
0
Gigli
Ndefe
0
Patrizio
Stronati
0
Adam
Jánoš
0
Ondřej
Šašinka
0
Tomáš
Zajíc
0
Dyjan Carlos
De Azevedo
0
Jaroslav
Svozil
0
Jiří
Fleišman
0
Viktor
Budinský
0
Muhammed
Sanneh
0
Nemanja
Kuzmanović
0
David
Buchta
0
Daniel
Holzer
0
Ondřej
Kukučka
0
Jakub
Drozd
0
Radovan
Murin
0
Jan
Juroška
0
Daniel
Tetour
0
Jan
Laštůvka
0
Jakub
Pokorný