pá 15.5.2020
A-tým

Luboš Kozel: Byla to dobrá prověrka

Baník má za sebou druhý tréninkový duel. Bez ohledu na výsledek 2:2 ho dnes Karviná prověřila po všech stránkách daleko více než v úterý soupeř z druhé ligy. "Kvalitou to utkání bylo o dva levely výše, byla to opravdu dobrá prověrka," řekl trenér Luboš Kozel.

O utkání

Myslím si, že to byla velmi dobrá prověrka. Především v prvním poločase. Soupeř hrál v podstatě až na jednoho hráče v základní sestavě a byl kvalitní. Domácí byli v první půli o něco málo lepší. I když druhý gól byl po naší zbytečné chybě, mohla to být remíza. Ale kvalitou to bylo o dva levely výše než naše předešlé utkání.

O druhém poločase

Druhá půle po našem prostřídání byla daleko lepší z naší strany. Bylo to velmi slušné a dá se říct, že už na jednu bránu. Domácí spoléhali už jen na brejky. Zaslouženě jsme vyrovnali a remíza asi odpovídá průběhu utkání.

O časování formy

Věřím, že naše výkony budou mít stoupající trend. Dnes jsme si těch příležitostí vytvořili více než proti Vítkovicím. Minule jsme hráli po jednom společném tréninku. Dneska k tomu přispěl ale i soupeř a průběh, kdy se hráči po několika tvrdších zákrocích naštvou. I přesto jsme to odehráli ve zdraví, za to jsem taky rád. Je nutné, abychom kádr měli zdravý. Těch zápasů bude hodně.