pá 10.5.2019
Aktuální zprávy

Lístky na finále jdou od úterka do prodeje

Očekávaný předprodej lístků na finále MOL Cupu v Olomouci odstartuje v úterý. Přednostní právo nákupu budou mít v úterý 14. května výhradně držitelé permanentních vstupenek!

Baník dostal na finálovou bitvu proti Slavii k dispozici severní obloukovou tribunu Androva stadionu o celkové kapacitě 3871 sedadel, které se začnou rozprodávat v úterý 14. května. Úvodní den bude předprodej probíhat pouze v pokladnách Městského stadionu: od 8:00 až do 20:00 v pokladnách číslo 3, 4, 5, od 17:00 do 20:00 k nim přibudou také pokladny 7, 8, 9, 10.

Klíčová informace pro první den prodeje: lístky si mohou kupovat pouze držitelé permanentních vstupenek na sezonu 2018/19, ale i ti, kteří si zakoupí celoroční kartu na nadcházející sezonu 2019/2020. Každý permanentkář, který je povinnen se u koupi prokázat platnou plastovou permicí (nemusí být nutně evidována na jeho jméno), smí při nákupu uplatnit pouze jednu permici, což znamená, že může získat maximálně dvě vstupenky. Jedna bude stát 150 korun.

Od středy se vstupenky na finále MOL Cupu začnou prodávat i dalším zájemcům, kteří letošní permici nevlastní, ale už jen ve Fanshopu FCB na Městském stadionu.

Dovolujeme si upozornit, že není možné platit kartou, ani uplatnit žádnou slevu.

Z celkového balíku vstupenek jde přes klub do prodeje více než 2000 kusů lístků, 1200 vstupenek bude distribuováno pravidelným výjezdovým fanouškům a zhruba 500 kusů má Baník zablokovaných pro potřeby vedení, hráčů či klubových partnerů.

1
Viktor
Budinský
24
Martin
Hrubý
18
David
Planka
25
Dennis
Owusu
29
Jakub
Pira
2
Marek
Havran
66
Matúš
Rusnák
12
Abdallah
Gning
55
Artur
Musák
15
Václav
Jurečka
80
Ondřej
Kričfaluši
99
Vlasiy
Sinyavskiy
17
Michal
Frydrych
3
Hamidou
Kante
23
Martin
Jedlička
95
Daniel
Holzer
20
Pablo
Ortiz
11
David
Látal
37
Matěj
Chaluš
26
Lauri
Laine
6
Karel
Pojezný
77
Ladislav
Almási
21
Michal
Kohút
9
David
Buchta
5
Jiří
Boula
19
Filip
Šancl
28
Filip
Kubala
10
Srdjan
Plavšić