út 20.5.2025
Juniorka aktuality

Lístky na béčko už jsou v prodeji

Béčko čeká v neděli závěrečný zápas, který definitivně rozetne sestupový thriller ve druhé lize. Od středy si na utkání se Spartou B můžete kupovat vstupenky.

Svěřenci Josefa Dvorníka budou v posledním kole potřebovat už i přízeň okolností, ale také především podporu z tribun. Všichni permanentkáři mají na zápasy béčka vstup zdarma, nutné je pouze opatřit si v systému ticketlive.cz volnou vstupenkou. Pro všechny ostatní diváky prodej lístků odstartoval v úterý.

Utkání Baníku B s rezervou Sparty se hraje na Městském stadionu v neděli od 17:00. Baníkovci budou na dálku bojovat o čtrnácté a nesestupové místo s Varnsdorfem, který hraje na Žižkově, a potřebují získat alespoň o bod více než Severočeši: tedy buď zvítězit a věřit, že Varnsdorf nevyhraje, anebo remizovat a doufat v prohru Varnsdorfu.

23
Martin
Jedlička
16
Maksym
Dyachuk
9
David
Buchta
18
David
Planka
19
Filip
Šancl
7
Dantaye
Gilbert
8
Aboubacar
Traore
2
Marek
Havran
5
Jiří
Boula
28
Filip
Kubala
37
Matěj
Chaluš
15
Václav
Jurečka
21
Michal
Kohút
6
Karel
Pojezný
83
Roan
Nogha
11
David
Látal
1
Viktor
Budinský
44
Yevhenii
Skyba
99
Vlasiy
Sinyavskiy
55
Artur
Musák
42
Jiří
Míček
17
Michal
Frydrych
22
Vít
Škrkoň
81
Matúš
Kmeť
12
Abdallah
Gning
34
Abdullahi Ibrahim
Bewene
14
Samuel
Grygar
24
Martin
Hrubý
95
Daniel
Holzer
25
Dennis
Owusu