st 18.11.2020
Aktuální zprávy

Liga až do Vánoc, pak už od 16. ledna

Ligové grémium formou „per rollam“ rozhodlo o nové podobě termínové listiny FORTUNA:LIGY. Náhradou za měsíční nucenou výluku se bude nejvyšší soutěž hrát v prosinci až do vánočních svátků a do konce kalendářního roku by se mělo nakonec stihnout sehrát čtrnáct ligových kol. Pořadí jednotlivých kol zůstane zachované podle původního rozlosování.

Jedno okno nabídl přerušený MOL Cup, pro jehož třetí kolo byla v původní listině vyhrazena středa 16. prosince. Poslední zápasy FORTUNA:LIGY v letošním kalendářním roce se odehrají těsně před vánočními svátky ve středu 23. prosince. 

Členské kluby si díky nové termínové listině odsouhlasily zkrácení zimního přípravného období. Posunutí jarní části není možné s ohledem na plánované EURO a jarní část nejvyšší soutěže se proto znovu rozběhne po necelých čtyřech týdnech patnáctým kolem již 16. ledna 2021. I přes urychlený start jara musela být do programu vložena jedna středa.

Aktualizovaný rozpis zápasů Baníku, který se bude vždy finalizovat ještě v závislosti na televizní přenosy, najdete v sekci zápasy.

Zápasy

26.
sobota
června
10:00
Kroměříž VS Ostrava
Přátelská utkání
3.
sobota
července
10:00
Ostrava VS Třinec
Přátelská utkání

Další články

0
Filip
Kaloč
0
Adam
Jánoš
0
Nemanja
Kuzmanović
0
Tomáš
Zajíc
0
Muhammed
Sanneh
0
Daniel
Tetour
0
Dyjan Carlos
De Azevedo
0
Jakub
Pokorný
0
Ondřej
Kukučka
0
Viktor
Budinský
0
Daniel
Holzer
0
Jan
Juroška
0
David
Buchta
0
Radovan
Murin
0
Jiří
Fleišman
0
Jakub
Drozd
0
Jan
Laštůvka
0
Patrizio
Stronati
0
Jaroslav
Svozil
0
Ondřej
Šašinka
0
Gigli
Ndefe