st 23.3.2022
A-tým

Ladislav Takács už trénuje naplno

Dobrá zpráva. Ladislav Takács už trénuje naplno s týmem. Koleno drží a vše by tedy konečně mělo směřovat k tomu, aby byl urostlý defenzivní univerzál v nejbližší možné době připraven nastoupit do utkání.

„Bylo to hodně dlouhé čekání. Nejdřív zranění, tří měsíce pauza, pak návrat a další zranění. A zse tři měsíce pauza,“ shrnul pětadvacetiletý hráč, jenž je v Baníku na hostování ze Slavie s možností opce, zdravotní patálie, které ho v posledních měsících provázejí. „Doufám, že už se to nebude opakovat a že už brzy budu moci být prospěšný týmu. Mám z toho, že už jsem s klukama na hřišti, radost,“ svěřil se po středečním náročném tréninku. Pot se z něj jen řinul. „Vybral jsem si pro začátek období reprezentační pauzy, kdy jsou ty tréninky takové náročnější, takže je to pro ma takový křest ohněm, jestli to vydržím, usmíval se Ladislav Takács.

Koleno drží. „V úterý jsme měli na tréninku malé hry, zapojil jsem se do nich a drží to. Všechno jde zatím podle plánu,“ dodal Ladislav Takács.

Kdy jej tedy trenér Ondřej Smetana bude moci nominovat do utkání? „Uvidíme. Chceme, aby to bylo co nejdřív. Budeme mu zátěž dávkovat tak, abychom jej v co možná nejkratším termínu stoprocentně připravili. Uvidíme, jak zareaguje koleno. To je kloub, do kterého nikdo nevidí,“ nastínil alespoň částečně Jan Baránek, asistent Ondřeje Smetany. 

22
Filip
Kaloč
24
Jan
Juroška
11
Nemanja
Kuzmanović
1
Martin
Hrubý
33
Eldar
Šehić
19
David
Lischka
30
Jiří
Letáček
3
Muhammed
Sanneh
26
Muhamed
Tijani
20
Carlos Eduardo Lopes Cruz
Cadu
6
Daniel
Tetour
17
Michal
Frydrych
7
Karel
Pojezný
96
Eneo
Bitri
25
Jiří
Fleišman
99
Ladislav
Almási
29
Ladislav
Takács
18
Robert
Mišković
5
Jiří
Boula
13
Daniel
Smékal
9
David
Buchta
14
Petr
Jaroň
21
Jiří
Klíma
8
Srdjan
Plavšić
10
Matěj
Šín
16
Jan
Laštůvka
23
Jaroslav
Svozil