st 23.3.2022
A-tým

Ladislav Takács už trénuje naplno

Dobrá zpráva. Ladislav Takács už trénuje naplno s týmem. Koleno drží a vše by tedy konečně mělo směřovat k tomu, aby byl urostlý defenzivní univerzál v nejbližší možné době připraven nastoupit do utkání.

„Bylo to hodně dlouhé čekání. Nejdřív zranění, tří měsíce pauza, pak návrat a další zranění. A zse tři měsíce pauza,“ shrnul pětadvacetiletý hráč, jenž je v Baníku na hostování ze Slavie s možností opce, zdravotní patálie, které ho v posledních měsících provázejí. „Doufám, že už se to nebude opakovat a že už brzy budu moci být prospěšný týmu. Mám z toho, že už jsem s klukama na hřišti, radost,“ svěřil se po středečním náročném tréninku. Pot se z něj jen řinul. „Vybral jsem si pro začátek období reprezentační pauzy, kdy jsou ty tréninky takové náročnější, takže je to pro ma takový křest ohněm, jestli to vydržím, usmíval se Ladislav Takács.

Koleno drží. „V úterý jsme měli na tréninku malé hry, zapojil jsem se do nich a drží to. Všechno jde zatím podle plánu,“ dodal Ladislav Takács.

Kdy jej tedy trenér Ondřej Smetana bude moci nominovat do utkání? „Uvidíme. Chceme, aby to bylo co nejdřív. Budeme mu zátěž dávkovat tak, abychom jej v co možná nejkratším termínu stoprocentně připravili. Uvidíme, jak zareaguje koleno. To je kloub, do kterého nikdo nevidí,“ nastínil alespoň částečně Jan Baránek, asistent Ondřeje Smetany. 

11
Eldar
Šehić
26
Filip
Blažek
5
Jiří
Boula
9
David
Buchta
35
Jakub
Markovič
24
Jan
Juroška
30
Jiří
Letáček
17
Michal
Frydrych
19
David
Lischka
13
Samuel
Grygar
15
Patrick
Kpozo
0
Paixao da Silva
Ewerton
10
Matěj
Šín
7
Karel
Pojezný
20
Abdullahi
Tanko
12
Tomáš
Rigo
28
Filip
Kubala
77
Gigli
Ndefe
4
Robert
Mišković
21
Jiří
Klíma
29
Ladislav
Takács