út 28.5.2024
A-tým

Ladislav Takács se loučí

Prvním hráčem, který oficiálně opouští Baník, je Ladislav Takács. Sedmadvacetiletému záložníkovi končí v červnu smlouva a odejde jako volný hráč.

Rodáka z Františkových Lázní provázela během jeho angažmá v Baníku velká smůla. Kvůli nepříjemnému zranění a náročné osteotomii kolena scházel na trávníku dlouhých dvacet měsíců. Vrátil se zcela symbolicky utkáním na Slavii, za kterou dříve nastupoval a odkud na Bazaly přišel.

„Laco si prošel opravdu těžkým obdobím. Prodělal nesmírně dlouhou rekonvalescenci, během které se mu vracely některé svalové obtíže, pro jeho psychiku to určitě nebylo jednoduché období. Ale dokázal se vrátit a měl by teď už být připraven zvládat všechno na sto procent. Přejeme mu, aby ten svůj zdravotní maraton zdárně završil a znovu pravidelně hrál a měl radost z fotbalu,“ řekl šéf sportovního úseku FC Baník Ostrava Luděk Mikloško.

Ladislav Takács během dvou a půl let v Baníku odehrál za Baník jedenáct utkání, vstřelil jeden gól do sítě Hradce Králové v předloňské nadstavbě.

Zápasy

23.
neděle
června
15:00
Líšeň VS Baník
Přátelská utkání
26.
středa
června
16:00
Baník VS Žilina
Přátelská utkání

Další články