pá 17.6.2022
A-tým

Ladislav Takács hráčem Baníku

Ladislav Takács se stává hráčem Baníku. Vedení klubu využilo opce v dohodě mezi kluby a pětadvacetiletého stopera získalo na přestup.

Středový defenzivní fotbalista se zkušenostmi z Ligy mistrů na Bazaly zamířil v zimním přestupním období ze Slavie na hostování a Baník nyní uplatnil předkupní právo, které si v rámci dohody sjednal, a s hráčem uzavřel dvouletý kontrakt s opcí.

„Laco k nám přicházel po složitém období a dlouhodobém zranění, ale během období těch čtyř měsíců jsme se mohli přesvědčit, že už je zdravotně v pořádku a rozehrává se i do sportovní formy. Po dlouhém zranění má novou chuť do fotbalu a navíc je motivovaný s Baníkem dosáhnout na nějaký sportovní úspěch,“ řekl sportovní ředitel FC Baník Ostrava Alois Grussmann.

Urostlý rodák z Františkových Lázní, který má za sebou velmi úspěšné období v Edenu ověnčené mistrovskými tituly z let 2020 a 2021 a také starty v prestižní Lize mistrů, za Baník zasáhl do pěti ligových utkání a proti Hradci Králové už si stihl připsat i premiérový gól.

„Když jsem přicházel, tak jsem si dal jako cíl tady zůstat po hostování nastálo, a jsem rád, že se mi to splnilo,“ řekl Ladislav Takács.

11
Nemanja
Kuzmanović
14
Petr
Jaroň
3
Muhammed
Sanneh
99
Ladislav
Almási
96
Eneo
Bitri
16
Jan
Laštůvka
7
Karel
Pojezný
8
Srdjan
Plavšić
13
Daniel
Smékal
24
Jan
Juroška
29
Ladislav
Takács
33
Eldar
Šehić
23
Jaroslav
Svozil
30
Jiří
Letáček
18
Robert
Mišković
22
Filip
Kaloč
6
Daniel
Tetour
10
Matěj
Šín
19
David
Lischka
1
Martin
Hrubý
21
Jiří
Klíma
20
Carlos Eduardo Lopes Cruz
Cadu
17
Michal
Frydrych
5
Jiří
Boula
26
Muhamed
Tijani
9
David
Buchta
25
Jiří
Fleišman