po 4.10.2021
A-tým

Laco Almási: Jedno oko se směje, druhé pláče

Znovu se střelecky prosadil a má v této sezoně na kontě už pět ligových gólů. Tentokrát znamenala trefa LADISLAVA ALMÁSIHO definitivní uklidnění, utkání Baníku v Liberci se po jeho úchvatné ráně hlavou definitivně překlopilo na stranu Baníku. Na konci zápasu byl Ladislav Almási vyloučen, takže pocity se v něm po zápase mísily...

O UTKÁNÍ

"Přijeli jsme do Liberce pro tři body. Od začátku jsme chtěli být v bloku, z něho pak vycházet. Liberec jsme do ničeho nepouštěli. Určitě nám pomohla i ta červená karta v prvním poločase. Zápas jsme si pohlídali, druhý gól nás uklidnil. Ale jedno oko pláče, druhé se směje, protože jsme vyhráli, dal jsem gól, ale dostal jsem červenou kartu, a to je mi líto. Ale už se stalo, teď je potřeba to vypustit z hlavy a dívat se dopředu."


O SVÉM VYLOUČENÍ

"Mrzí mě to. Hraju agresivně, je to můj styl hry Jestli to bylo na vyloučení, přesněji na ty dvě žluté, to řešit nebudu. Na to jsou tady jiní lidé. Prostě se to stalo a já budu muset jeden zápas vypustit. Ani to vyloučení libereckého hráče komentovat nebudu, ať se na to podívají zodpovědní lidé a řeknou si své názory."


O SPOKOJENOSTI S VÝKONY BANÍKU V OBDOBÍ MEZI REPREZENTAČNÍMI PAUZAMI

"Ze čtyř zápasů jsme vyhráli tři, jednou jsme hráli nerozhodně. Musím makat dál a zůstat mezi tou špičkou."

O NADCHÁZEJÍCÍM REPREZENTAČNÍM SRAZU

"Moc se na něj těším. Bude to můj první reprezentační sraz, půjdu si to užít. Budou to zase úplně jiné zápasy. Pak se vrátím, a protože nebudu příští ligový zápas hrát, budu mít možnost ještě více trénovat. Tak to vezmu a ten prostor využiju."

O TOM, ŽE SE V POSLEDNÍCH ZÁPASECH ROZSTŘÍLEL

"Makám od první chvíle, kdy jsem do Baníku přišel. Po příchodu do nového klubu potřebuje hráč trochu času, aby se adaptoval a zvykl si na nové spoluhráče. Aby si zvykl na to, jaké dávají míče, kam je dávají, to si žádá čas. Čtyři pět zápasů jsem na to potřeboval. Teď to tam padá, budu dál makat na tom, aby to padalo i nadále. Pořád jsme ještě na začátku sezony. Nic jsme ještě nevyhráli, ani já jsem ještě nic nevyhrál. Makáme dál, abychom každý zápas bodovali."

29
Ladislav
Takács
30
Jiří
Letáček
11
Nemanja
Kuzmanović
77
Gigli
Ndefe
3
Muhammed
Sanneh
21
Jiří
Klíma
19
David
Lischka
13
Daniel
Smékal
6
Daniel
Tetour
25
Jiří
Fleišman
1
Martin
Hrubý
99
Ladislav
Almási
9
David
Buchta
20
Jakub
Pokorný
4
Martin
Chlumecký
33
Eldar
Šehić
7
Karel
Pojezný
16
Jan
Laštůvka
32
Lukáš
Budínský
26
Muhamed
Tijani
22
Filip
Kaloč
24
Jan
Juroška
23
Jaroslav
Svozil
5
Jiří
Boula
17
Michal
Frydrych
14
Petr
Jaroň