FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Klubový magazín na zápas Baník vs. Teplice je pro vás připraven!

18.03.2016 | Tomáš Svoboda

Rozhovor s baníkovcem Danielem Holzerem či jeho bývalým spoluhráčem, nyní novou posilou FK Teplice, Davorem Kukecem, si můžete přečíst v novém vydání našeho klubového magazínu, který jsme připravili pro sobotní duel 22. kola Synot ligy. Na ostravském Městském stadionu se hraje od 15:00.

Odchovanec Baníku Daniel Holzer v tradičním "Modrobílém interview" mluví o mimo jiné o tom, jak důležitá je pro mladý tým podpora fanoušků či jak se naši mladíci zatím perou s náročností ligových bojů. Kromě toho v magazínu najdete další pravidelné rubriky. Představení soupeře včetně speciální strany věnované návratu Davora Kukece do Ostravy, novinky z našeho týmu i přehled o dění v mládežnických týmech. Fanoušci se mohou těšit také na plakát brankáře Františka Chmiela či další díl retro seriálu, kterým si připomínáme 40 let od zisku historicky prvního mistrovského titulu v sezóně 1975/1976.

Oficiální magazín FC Baník Ostrava bude v sobotu k dostání za cenu 20 Kč na pokladnách Městského stadionu a také u prodejců v ochozech.

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA