FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Karol Mondek: Vítězství patří lidem

20.07.2016 | Redakce

Na sraz před utkáním přišel už s dvouhodinovým předstihem. Když ho pak po dvaceti minutách kouč vypustil na trávník, jako by dal KAROL MONDEK průchod nastřádané energii a pořádně rozhýbal hru na pravém kraji. „Jsme rádi, že jsme na Bazalech vyhráli, ale je to jen příprava. Neděláme z toho žádné soudy.“

Jak se vám hrálo v takové atmosféře?

Jedním slovem paráda. Fakt. Před fanouškama smekám, vytvořili tomu zápasu perfektní kulisu. Já jsem snad v takové atmosféře přípravný zápas ještě nehrál. Prostě líbilo se mi to moc. A ještě jednou děkujem lidem a doufáme, že to tak bude pokračovat i v lize.

Sehrálo povzbuzování fanoušků nějakou roli i v obratu?

Určitě to pro nás byla motivace. Byl to sice přátelák, body v lize budou důležitější. Ale když vás takhle žene celá tribuna, tak chcete hlavně pro lidi ten zápas na Bazalech vyhrát. A jsem opravdu rád, že jsme to nakonec otočili. Vítězství patří fanouškům.

Co rozhodlo o výsledku na hřišti?

Myslím, že se nám postupně povedlo hru rozhýbat. Ve druhém poločase jsme už byli na hřišti dominantní a těch gólů asi mělo být víc. Šancí jsme na to měli dost. Ale opakuji, že je to jen příprava a důležité je, abychom vyladili formu na ligu. Máme na to ještě přes dva týdny. I rezerv máme ještě hodně.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
B of B cars s.r.o.
FORTUNA
×
Odehráno v 15:30 | A-tým
FC Viktoria Plzeň
FC Baník Ostrava