st 20.7.2016
A-tým

Karol Mondek: Vítězství patří lidem

Na sraz před utkáním přišel už s dvouhodinovým předstihem. Když ho pak po dvaceti minutách kouč vypustil na trávník, jako by dal KAROL MONDEK průchod nastřádané energii a pořádně rozhýbal hru na pravém kraji. „Jsme rádi, že jsme na Bazalech vyhráli, ale je to jen příprava. Neděláme z toho žádné soudy.“

Jak se vám hrálo v takové atmosféře?

Jedním slovem paráda. Fakt. Před fanouškama smekám, vytvořili tomu zápasu perfektní kulisu. Já jsem snad v takové atmosféře přípravný zápas ještě nehrál. Prostě líbilo se mi to moc. A ještě jednou děkujem lidem a doufáme, že to tak bude pokračovat i v lize.

Sehrálo povzbuzování fanoušků nějakou roli i v obratu?

Určitě to pro nás byla motivace. Byl to sice přátelák, body v lize budou důležitější. Ale když vás takhle žene celá tribuna, tak chcete hlavně pro lidi ten zápas na Bazalech vyhrát. A jsem opravdu rád, že jsme to nakonec otočili. Vítězství patří fanouškům.

Co rozhodlo o výsledku na hřišti?

Myslím, že se nám postupně povedlo hru rozhýbat. Ve druhém poločase jsme už byli na hřišti dominantní a těch gólů asi mělo být víc. Šancí jsme na to měli dost. Ale opakuji, že je to jen příprava a důležité je, abychom vyladili formu na ligu. Máme na to ještě přes dva týdny. I rezerv máme ještě hodně.

11
Nemanja
Kuzmanović
7
Ondřej
Chvěja
6
Daniel
Tetour
99
Ladislav
Almási
33
Ondřej
Kukučka
5
Adam
Jánoš
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
32
Lukáš
Budínský
12
Radovan
Murin
23
Jaroslav
Svozil
8
Jaroslav
Harušťák
20
Jakub
Pokorný
30
Viktor
Budinský
4
Yira
Sor
25
Jiří
Fleišman
16
Jan
Laštůvka
9
David
Buchta
17
Muhammed
Sanneh
22
Filip
Kaloč
24
Jan
Juroška
66
Denis
Granečný
13
Roman
Potočný
19
David
Lischka
77
Gigli
Ndefe
21
Jiří
Klíma