FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Karol Mondek: Musíme být více efektivní

29.06.2016 | Redakce

Odehrál 78 minut, do vápna poslal spoustu centrů a měl na noze i vyrovnání. KAROL MONDEK i přes hladkou porážku s Ružomberokem neviděl výkon svého celku špatně.

Výsledek vyzněl vcelku jasně pro soupeře. Jak hodnotíte hru Baníku?

Výsledek neodpovídá tomu, co se dělo na hřišti. Měli jsme, myslím, i více ze hry, ale na to se pochopitelně nehraje. Udělali jsme nějaké chyby, soupeř toho využil. Měli jsme ale i my šance, měli jsme poměrně hodně centrů, ale nedokážeme si najít prostor v šestnáctce pro zakončení. V tom budeme muset zapracovat, musíme být víc efektivní.

Bylo na hřišti cítit, že Ružomberok je v přípravě o dva týdny dále?

Co se týče fotbalovosti a technických věcí, to možná ano. Ale fyzicky nás podle mě nepřevyšovali. Na to, v jaké fázi přípravy teďka jsme, jsme byli fyzicky lepší. Když to takhle bude pokračovat a budeme se zlepšovat v technických a taktických věcech, bude to dobré.

Cítíte na hře únavu po úvodních 10 dnech tvrdé fyzické přípravy?

Je to začátek přípravy, jsme v takové první fázi, ale na to se vůbec nevymlouváme. Jdeme pokaždé do zápasu, abychom to odmakali a s cílem vyhrát zápas. Byly tam i dobré věci. Na těch je třeba stavět a ty špatné odstraňovat. Ružomberok nám dneska dal školení z koncovky.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
B of B cars s.r.o.
FORTUNA
×
Odehráno v 15:30 | A-tým
FC Viktoria Plzeň
FC Baník Ostrava