pá 5.5.2023
Juniorka aktuality

Juniorku prověří rozjetý Uničov

Osmi výhrami po sobě se Uničov přiblížil ke špici MSFL a rozehrané Hanáky teď ve 27. kole na Bazalech přivítá rezerva Baníku. Zápas se bude hrát v neděli od 10:15.

Svěřenci Milana Chalupy v posledních dvou týdnech zcela přesvědčivě zvládli zápasy s týmy ze středu tabulky Hranicemi (5:0) a ve Frýdku-Místku (3:0). Teď ale narazí na soupeře s nejlepší momentální fazonou v soutěži: Uničovští zvítězili v posledních osmi utkáních a dotáhli se už jen na dva body za Baník.

„Díváme se především na sebe a na naši vlastní hru. Chceme navázat na výkon z Frýdku-Místku, který měl parametry. Jdeme zápas od zápasu, teď nás čeká Uničov a my chceme získat další tři body,“ řekl trenér Milan Chalupa.

Baníkovce čeká „anglický“ týden a po Uničovu uprostřed týdne cestují do Nového Města na Moravě k dohrávce odloženého utkání proti Vrchovině. 

2
Marek
Havran
25
Dennis
Owusu
14
Samuel
Grygar
8
Aboubacar
Traore
9
David
Buchta
18
David
Planka
83
Roan
Nogha
99
Vlasiy
Sinyavskiy
95
Daniel
Holzer
23
Martin
Jedlička
55
Artur
Musák
12
Abdallah
Gning
17
Michal
Frydrych
6
Karel
Pojezný
28
Filip
Kubala
81
Matúš
Kmeť
7
Dantaye
Gilbert
16
Maksym
Dyachuk
11
David
Látal
21
Michal
Kohút
42
Jiří
Míček
5
Jiří
Boula
34
Abdullahi Ibrahim
Bewene
22
Vít
Škrkoň
1
Viktor
Budinský
37
Matěj
Chaluš
15
Václav
Jurečka
24
Martin
Hrubý
44
Yevhenii
Skyba
19
Filip
Šancl