út 8.9.2020
Juniorka aktuality

Juniorka ve středu hostí Olomouc B

Poněkud nezvykle uprostřed pracovního týdne nastoupí k dalšímu mistrovskému utkání v MSFL béčko Baníku. Svěřenci Ondřeje Smetany ve středu 9. září v 15:00 změří v Markvartovicích síly s béčkem Olomouce.

Juniorka pod vedením nového kouče ještě neprohrála a z posledního místa tabulky se posunula do jejího středu. A úplně daleko od vítězství nebyla ani o víkendu v Uherském Brodu.

„Kluci byli zklamaní, ale ukázalo nám to, že ještě musíme zapracovat na tom, abychom byli schopni se dostat do plné obrany, soupeře si připravit a rychleji přehrávat. Ale za přístup a nasazení jsem hráče pochválil a věřím, že si to přeneseme i do dalšího utkání,“ řekl trenér Ondřej Smetana. 

"Sigma má samozřejmě jméno i svou kvalitu, což by ale samo o sobě mělo být pro kluky především motivací," poznamenal Ondřej Smetana, který z mužstva po posledních zlepšených výsledcích cítí energii. "Ty výsledky dodaly klukům ještě více chuti do práce. A to je jen dobře," dodal trenér rezervy Baníku.

Sérii tří zápasů bez prohry se béčko pokusí rozšířit v duelu s tradičně nepříjemným soupeřem z Hané. Výkop je v Markvartovicích v 15:00.

17
Michal
Frydrych
77
Ladislav
Almási
22
Tomáš
Zlatohlávek
29
Jakub
Pira
37
Matěj
Chaluš
28
Filip
Kubala
44
Eldar
Šehić
25
Dennis
Owusu
18
David
Planka
21
Michal
Kohút
31
Alexander
Munksgaard
2
Marek
Havran
4
Christ
Tiéhi
5
Jiří
Boula
41
Mikuláš
Kubný
66
Matúš
Rusnák
19
David
Lischka
30
Dominik
Holec
9
David
Buchta
1
Viktor
Budinský
15
Patrick
Kpozo
55
Artur
Musák
80
Ondřej
Kričfaluši
95
Daniel
Holzer
8
Christian
Frýdek
20
Srdjan
Plavšić
11
David
Látal
6
Karel
Pojezný