út 8.9.2020
Juniorka aktuality

Juniorka ve středu hostí Olomouc B

Poněkud nezvykle uprostřed pracovního týdne nastoupí k dalšímu mistrovskému utkání v MSFL béčko Baníku. Svěřenci Ondřeje Smetany ve středu 9. září v 15:00 změří v Markvartovicích síly s béčkem Olomouce.

Juniorka pod vedením nového kouče ještě neprohrála a z posledního místa tabulky se posunula do jejího středu. A úplně daleko od vítězství nebyla ani o víkendu v Uherském Brodu.

„Kluci byli zklamaní, ale ukázalo nám to, že ještě musíme zapracovat na tom, abychom byli schopni se dostat do plné obrany, soupeře si připravit a rychleji přehrávat. Ale za přístup a nasazení jsem hráče pochválil a věřím, že si to přeneseme i do dalšího utkání,“ řekl trenér Ondřej Smetana. 

"Sigma má samozřejmě jméno i svou kvalitu, což by ale samo o sobě mělo být pro kluky především motivací," poznamenal Ondřej Smetana, který z mužstva po posledních zlepšených výsledcích cítí energii. "Ty výsledky dodaly klukům ještě více chuti do práce. A to je jen dobře," dodal trenér rezervy Baníku.

Sérii tří zápasů bez prohry se béčko pokusí rozšířit v duelu s tradičně nepříjemným soupeřem z Hané. Výkop je v Markvartovicích v 15:00.

23
Jaroslav
Svozil
30
Viktor
Budinský
25
Jiří
Fleišman
5
Adam
Jánoš
7
Martin
Fillo
16
Jan
Laštůvka
31
Ondřej
Šašinka
18
Tomáš
Zajíc
22
Filip
Kaloč
15
Patrizio
Stronati
11
Nemanja
Kuzmanović
8
Jakub
Drozd
1
Radovan
Murin
24
Jan
Juroška
6
Daniel
Tetour
9
David
Buchta
20
Jakub
Pokorný
77
Gigli
Ndefe
17
Muhammed
Sanneh
13
Ondřej
Kukučka
21
Daniel
Holzer
91
Dyjan Carlos
De Azevedo