so 15.7.2017
Juniorka aktuality

Juniorka v úvodní přípravě nestačila Vítkovicím

Nově se formující juniorský výběr Baníku dostal hned po pár dnech v úvodní přípravě tvrdý výuční list. Mužstvo kouče Daniela Tchuře schytalo v sobotu v Polance nad Odrou výprask 0:6 od druholigových Vítkovic.

Juniorka je zatím stále v rané fázi přípravy, kterou zahájila v pondělí. Proti Vítkovicím navíc dostalo šanci ukázat se hned několik adeptů na místo v sestavě, kteří jsou v Baníku na zkoušce.

„Byla to pro nás škola. Projevilo se, že jsme teprve na začátku přípravy, ale Vítkovice nás kvalitou samozřejmě předčily. I přes výsledek to byl prospěšný test,“ řekl Daniel Tchuř.

Výsledek:

MFK Vítkovice – juniorka Baníku 6:0 (5:0)

Branky: 26. a 33. Bzirský, 21. Matěj, 24. Ožvolda, 30. Kučera z pen., 60. Szotkowski. Rozhodčí: Picmaus. Diváci: 250. 

Baník: Matějka (46. Lapeš) – Purič (46. Macej), Novák, Kubík, Lehnert – Bolf, Shpak (46. Mládek), Kulínský (46. Dendis), Terbalyan (46. Malý), Kania (60. Purič) – Hejl.

17
Michal
Frydrych
6
Karel
Pojezný
42
Jiří
Míček
25
Dennis
Owusu
29
Jakub
Pira
66
Matúš
Rusnák
31
Alexander
Munksgaard
9
David
Buchta
41
Mikuláš
Kubný
30
Dominik
Holec
5
Jiří
Boula
95
Daniel
Holzer
21
Michal
Kohút
99
Georgios
Kornezos
11
David
Látal
15
Patrick
Kpozo
37
Matěj
Chaluš
22
Tomáš
Zlatohlávek
19
David
Lischka
28
Filip
Kubala