st 2.2.2022
Juniorka aktuality

Juniorka těsně podlehla Vlašimi

Juniorka v předposledním utkání na soustředění v jižních Čechách podlehla Vlašimi. S druholigovým soupeřem prohrála 2:3.

Baník začal bezvadně a už v první minutě po Jaroňově přihrávce skóroval Martiník. Po vyrovnání si vzal vedení zpět zásluhou Fulneka, který po úspěšném baníkovském presinku zblízka překonal Vágnera.

Zkušenější domácí celek ale opět brzy po rohu srovnal hlavičkujícím Solomonem a pět minut před pauzou ho poprvé do vedení poslal Hošek. A skóre 3:2 už zůstalo platit až do konce.

"I přes prohru hodnotíme výkon proti druholigovému soupeři jako velmi povedený. Ve vyrovnané první půli jsme se dvakrát dostali do vedení, které však vlivem individuálních chyb měla jepičí život. Ve druhé půli jsme měli dostatek příležitostí srovnat, bohužel jsme byli neproduktivní. Je to škoda, byli jsme Vlašimi přinejmenším vyrovnaným soupeřem, prohra je přísná," řekl trenér Tomáš Hejdušek.

Původně mělo být utkání s Vlašimí posledním na soustředění, ale Baník se nakonec v sobotu od 10:00 ještě jednou utká s místním druholigovým Táborskem, kterému odpadl nasmlouvaný zápas.