út 29.11.2022
Juniorka aktuality

Juniorka rozdrtila Kvítkovice

Třetiligová rezerva si v posledním přípravném utkání kalendářního roku s chutí zastřílela. Baník svého rivala z MSFL z otrokovické části Kvítkovice zdolal 8:2.

První poločas takové kanonádě přitom moc nenasvědčoval. Hosté na umělé trávě na Vistě dvakrát vedli a v půli platil ještě nerozhodný stav 2:2. Druhý poločas byl už ale jednoznačnou partií domácích, kteří hned v nástupu rychle vstřelili třetí gól Jaroněm a pak už skóre jen narůstalo ve prospěch Baníku. Dres FCB obléklo i několik hráčů, kteří přišli na zkoušku, a jeden z nich - Jonathan - se i gólově uvedl.

"V zápase jsme vyzkoušeli několik nových tváří, jejichž angažování připadá v úvahu, a jsme rádi, že jsme si mohli udělat obrázek o jejich výkonnosti. Jsme spokojeni s výkonem v poli a netradičně i dohráváním herních situací v ofenzívě. Méně už jsme spokojeni s inkasovanými góly ze situací, které jsme měli vyřešit lépe. Pozitiva z tohoto zápasu ale převládají," řekl trenér Milan Chalupa.

Výsledek:

Baník B - SK Kvítkovice 8:2 (2:2)

Branky: 20. a 28. Barkov, 47. a 59. M. Jaroň, 72. a 82. Chukwudi, 57. Mooc, 67. Jonathan

Baník: Matěj (46. Struhař) - Zálešák (75. Bystřičan), Bystřičan (46. Temel), Stoklásek, Michlík (46. Fulnek) - Chukwudi (46. Jonathan), Obuch (46. Mooc), Zavadil (70. Samuel), Samuel (46. M. Jaroň), Halda (70. Michlík) - Barkov (70. Chukwudi).