pá 31.3.2023
Juniorka aktuality

Juniorka míří do Zlína

Konfrontace s rezervou ligového Zlína čeká o víkendu baníkovskou juniorku. Bitva dvou béček je na programu v neděli od 10:30 v areálu na Vršavě.

Zlín je sice v tabulce o devět pater níže než Baník, ale zápasy béček jsou nevyzpytatelné. „A i trochu jiné svým pojetím. Béčka chtějí hrát, bývá to otevřené, nahoru-dolů, jsou to kondičně náročné, ale i hezké zápasy. Pro nás jsou cílem tři body, tak jako v každém jiném utkání,“ řekl trenér Milan Chalupa.

Baníkovci ztrácejí pět bodů na vedoucí Kroměříž, která hraje o víkendu se Znojmem. „Kdo s kým ztratí, to nemůžeme ovlivnit. Ani to tak neřešíme. Soustředíme se sami na vlastní výkony, pro nás je důležité, abychom hráli to, co chceme,“ dodal Milan Chalupa.

9
David
Buchta
20
Pablo
Ortiz
26
Lauri
Laine
18
David
Planka
17
Michal
Frydrych
99
Vlasiy
Sinyavskiy
77
Ladislav
Almási
23
Martin
Jedlička
29
Jakub
Pira
5
Jiří
Boula
95
Daniel
Holzer
55
Artur
Musák
10
Srdjan
Plavšić
66
Matúš
Rusnák
3
Hamidou
Kante
19
Filip
Šancl
21
Michal
Kohút
37
Matěj
Chaluš
1
Viktor
Budinský
15
Václav
Jurečka
24
Martin
Hrubý
80
Ondřej
Kričfaluši
25
Dennis
Owusu
6
Karel
Pojezný
28
Filip
Kubala
12
Abdallah
Gning
2
Marek
Havran
11
David
Látal