út 6.2.2024
Juniorka aktuality

Josef Dvorník: Hráči mi dělají radost

Soustředěním v Uherském Brodu a přátelským zápasem v Kroměříži uzavřelo první polovinu zimní přípravy třetiligové béčko. Jak je kouč Josef Dvorník spokojen s dosavadním průběhem?

Musím říct, že hráči mi dělají radost tím, jak opravdu dobře pracují.“

Celý jeho tým prožil minulý týden na soustředění v Uherském Brodu. „Našli jsme tam skvělé podmínky a měli k dispozici vše, co je třeba k dobré zimní přípravě. Hráči polykali velké tréninkové dávky a na závěr jsme naplánovali zápas s Kroměříží. Jsem velmi rád, že se nám podařilo tyhle druholigové celky jako Kroměříž, Prostějov, béčko Žiliny nebo Liptovský Mikuláš domluvit, protože jsou silově dále než MSFL a je to hlavně pro naše mladé, kteří přicházejí z dorostu, přínosné si takové zápasy vyzkoušet,“ řekl Josef Dvorník.

Na Hané Baník v pátek prohrál 0:1. „Co se týče hernosti, tak jsme, myslím, šedesát, sedmdesát minut byli i lepší tým, ale inkasovali jsme ze standardky. To se dá ale odstranit a posunout dále. Nehráli jsme na výsledek. Spíše nám šlo o herní projev a hlavně o minutáž pro všechny hráče, kteří byli na soustředění. Všichni kluci si to za práci zasloužili a byla by pro ně škoda, pokud by si zápas s kvalitním druholigovým soupeřem nezahráli.“

Kádr béčka po první polovině přípravy pravděpodobně dozná určitých úprav. „Určitě dojde k nějakým korekturám v kádru. Někteří hráči odejdou na hostování, někteří možná budou pokračovat v dorostu, ale to je teprve otázka domluvy se sportovním úsekem a trenérem áčka, protože od nás taky odešli čtyři hráči na přípravu do áčka. Tady mám radost, že to všichni kluci zvládli a řekli si i o místo pro soustředění v Turecku,“ dodal Josef Dvorník, jehož tým je podzimu na děleném prvním místě MSFL se stejným bodovým ziskem jako Karviná B a Zlínsko.

Juniorka před březnovým zahájením MSFL sehraje ještě čtyři duely. V sobotu v Žilině, příští víkend v Prostějově, pak doma bude hostit rezervu Gorniku Zabrze a v generálce se na Vistě utká s divizním Bílovcem.

Zápasy

1.
středa
července
 
Baník VS Kroměříž
Příprava
4.
sobota
července
17:00
Gliwice VS Baník
Příprava

Další články

0
Martin
Jedlička
0
David
Planka
0
Jakub
Pira
0
Matěj
Chaluš
0
Michal
Frydrych
0
David
Buchta
0
Artur
Musák
0
Abdallah
Gning
0
Filip
Šancl
0
Václav
Jurečka
0
Jiří
Boula
0
Karel
Pojezný
0
Daniel
Holzer
0
Matúš
Rusnák
0
Dennis
Owusu
0
Pablo
Ortiz
0
Marek
Havran
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Filip
Kubala
0
Martin
Hrubý
0
Samuel
Grygar
0
Viktor
Budinský
0
Michal
Kohút
0
David
Látal