čt 29.9.2022
Aktuální zprávy

Jiří Klíma a Gigli Ndefe hosty dnešní autogramiády v Porubě!

Jiří Klíma a Gigli Ndefe budou hosty dnešní autogramiády, která se bude konat v rámci akce Baník na našich sídlištích od 15 do 18 hodin v Ostravě-Porubě na Hlavní třídě. Oba hráči stráví mezi fans Baníku po půlhodině v rozmezí zhruba od půl čtvrté do půl páté. Hosty zítřejší, tedy páteční stejné akce v Ostravě-Hrabůvce budou Martin Lukeš a Jaroslav Svozil.

Baník znovu vyráží do ulic města mezi své fanoušky. Podobně jako před časem uskutečnil klub podobné akce v Havířově a Frýdku-Místku, vyrazí nyní za svými příznivci do ulic v Ostravě-Porubě a v Ostravě-Hrabůvce.

Autogramiáda hráčů nebo legend Baníku, fanouškovské aktivity (například sprejování vlajek), pohybové aktivity, otevřený mobilní fanshop, dětské soutěže, esport a možnost zahrát si proti esportovým evropským šampionům, to vše bude součástí akce "Baník na našich sídlištích." Přijďte za Baníkem na prostranství u kruhového objezdu na Hlavní třídě v Ostravě-Porubě 29. září v rozmezí od 15. do 18. hodiny, nebo o den později, tedy 30. září ve stejném čase na Náměstí Ostrava-Jih v Ostravě-Hrabůvce.

"Loňské akce v Havířově a Frýdku-Místku, které jsme považovali za pilotní projekt tohoto druhu, se povedly, o to více se nyní těšíme za fanoušky v Ostravě. Jsem rád, že mohu poděkovat ultras Baníku, kteří se s námi na konání této akce podílejí. Těšíme se na všechny fanoušky Baníku!" vzkázal marketingový manažer Baníku Ostrava Jan Krejčíček.

5
Jiří
Boula
11
Eldar
Šehić
7
Karel
Pojezný
28
Filip
Kubala
21
Jiří
Klíma
35
Jakub
Markovič
37
Matej
Madleňák
6
Daniel
Tetour
15
Patrick
Kpozo
13
Samuel
Grygar
10
Matěj
Šín
70
David
Fadairo
17
Michal
Frydrych
24
Jan
Juroška
12
Tomáš
Rigo
22
Filip
Kaloč
29
Ladislav
Takács
77
Gigli
Ndefe
20
Abdullahi
Tanko
4
Robert
Mišković
99
Ladislav
Almási
26
Filip
Blažek
30
Jiří
Letáček
9
David
Buchta
32
Paixao da Silva
Ewerton
1
Martin
Hrubý
19
David
Lischka