FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Jiří Fleišman se těší na třetí finále

25.04.2019 | Redakce

Dvakrát už MOL Cup vyhrál. Teď se o svůj zlatý hattrick pokusí v květnu s Baníkem. „Jsem potřetí ve finále a chybí jen ten poslední krůček a bylo by pěkné, kdybychom to zvládli a mohl bych to potřetí zvednout,“ řekl čtyřiatřicetiletý obránce, který v poháru už triumfoval s Libercem a Mladou Boleslaví.

O utkání s Bohemians 1905

Všichni to viděli, jak náročný zápas to byl. Bohemka je běhavé mužstvo, má tam mladé rychlostní kluky, jsou nevyzpytatelní, každý balon za obranu hrozí, že vám utečou. Pomohl nám rychlý vedoucí gól. Díky bohu jsme to zvládli a druhý zápas za sebou jsme nedostali branku a doufejme, že v tom budeme pokračovat.

O finálovém utkání

Myslím, že ve finále je už jedno, proti komu hrajete. Ať se tam dostane Slavie nebo Sparta bude to kvalitní soupeř, bude to o jednom zápase a bude to o tom, kdo se na to lépe připraví a pevně věřím, že to budeme my. Domácí prostředí nebude mít žádná strana, ale já jsem si jistý, že nám ho vytvoří fanoušci. Pro Baník to je určitě veliká událost, že se po delší době zase probojoval až do finále a bude hrát o trofej.

O svých pohárových triumfech

Já už jsem to zažil v Liberci a Boleslavi, ale tady to je fakt fantastické. Tady je každý zápas přes deset tisíc lidí. Ať se daří, nebo se nedaří, tak stojí za námi. My to cítíme, o to lépe se nám hraje. Finále bude otevřené. Slavia je nesmírně kvalitní tým, ale my se jí pokusíme bojovností, vůlí a nasazením vzdorovat.

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA