čt 25.4.2019
A-tým

Jiří Fleišman se těší na třetí finále

Dvakrát už MOL Cup vyhrál. Teď se o svůj zlatý hattrick pokusí v květnu s Baníkem. „Jsem potřetí ve finále a chybí jen ten poslední krůček a bylo by pěkné, kdybychom to zvládli a mohl bych to potřetí zvednout,“ řekl čtyřiatřicetiletý obránce, který v poháru už triumfoval s Libercem a Mladou Boleslaví.

O utkání s Bohemians 1905

Všichni to viděli, jak náročný zápas to byl. Bohemka je běhavé mužstvo, má tam mladé rychlostní kluky, jsou nevyzpytatelní, každý balon za obranu hrozí, že vám utečou. Pomohl nám rychlý vedoucí gól. Díky bohu jsme to zvládli a druhý zápas za sebou jsme nedostali branku a doufejme, že v tom budeme pokračovat.

O finálovém utkání

Myslím, že ve finále je už jedno, proti komu hrajete. Ať se tam dostane Slavie nebo Sparta bude to kvalitní soupeř, bude to o jednom zápase a bude to o tom, kdo se na to lépe připraví a pevně věřím, že to budeme my. Domácí prostředí nebude mít žádná strana, ale já jsem si jistý, že nám ho vytvoří fanoušci. Pro Baník to je určitě veliká událost, že se po delší době zase probojoval až do finále a bude hrát o trofej.

O svých pohárových triumfech

Já už jsem to zažil v Liberci a Boleslavi, ale tady to je fakt fantastické. Tady je každý zápas přes deset tisíc lidí. Ať se daří, nebo se nedaří, tak stojí za námi. My to cítíme, o to lépe se nám hraje. Finále bude otevřené. Slavia je nesmírně kvalitní tým, ale my se jí pokusíme bojovností, vůlí a nasazením vzdorovat.

12
Radovan
Murin
24
Jan
Juroška
99
Ladislav
Almási
11
Nemanja
Kuzmanović
13
Roman
Potočný
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
5
Adam
Jánoš
20
Jakub
Pokorný
4
Yira
Sor
17
Muhammed
Sanneh
9
David
Buchta
32
Lukáš
Budínský
21
Jiří
Klíma
19
David
Lischka
7
Ondřej
Chvěja
33
Ondřej
Kukučka
23
Jaroslav
Svozil
77
Gigli
Ndefe
16
Jan
Laštůvka
22
Filip
Kaloč
66
Denis
Granečný
30
Viktor
Budinský
6
Daniel
Tetour
8
Jaroslav
Harušťák
25
Jiří
Fleišman