FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Jiří Fleišman prodloužil smlouvu!

25.01.2019 | Redakce

Jiří Fleišman zůstane v Baníku i v příštích letech! Zkušený obránce podepsal v pátek ráno v tureckém Side, kde je Baník toho času na herním soustředění, nový kontrakt, který má platnost až do léta roku 2021!

Baník s Jiřím Fleišmanem i nadále počítá a Jiří Fleišman nadále počítá s Baníkem. To je jednoznačný závěr jednání mezi oběma stranami, které skončilo v pátek ráno podpisem smlouvy. 

"Abych řekl pravdu, nebylo moc o čem se dohadovat. Jsem v Baníku moc rád, bylo pro mě prioritou tady zůstat. A nejen pro mě, přála si to tak i moje rodina. Proto jsem velmi spokojený, že můžu v Ostravě nadále pokračovat. Dalo mi to velkou chuť do další práce," uvedl Jiří Fleišman.

Také sportovní ředitel Marek Jankulovski potvrdil, že vzhledem k oboustrannému zájmu o další spolupráci bylo jednání rychlé a obešlo se bez komplikací. 

"Ty výkony, které Jirka v Baníku odváděl, byly na takové úrovni, že jsme byli velmi spokojeni. I ve svém věku má mužstvu stále co dát a jsme přesvědčeni, že tomu tak bude i v dalších letech," prohlásil sportovní ředitel FC Baník Ostrava. 

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA