čt 24.10.2019
A-tým

Jiří Fleišman: Sigma je nebezpečná

Posledních šest zápasů na ostravské půdě těžil Baník bodově na maximum. Pětkrát vyhrál v lize, jednou v MOL Cupu. Cíl proti Sigmě nemůže být jiný. „Uděláme vše pro to, abychom to zvládli stejně jako ty poslední domácí zápasy,“ řekl Jiří Fleišman.

Hanáci pod vedením Radoslava Látala aktuálně prochází malým výsledkovým útlumem a čtyři zápasy jsou bez vítězství. Ale v tabulce nejsou daleko za Baníkem a kvalitou Sigma disponuje.

„Když se na Sigmu člověk dívá, snaží se hrát kombinační fotbal. Mají tam šikovné hráče uprostřed, rychlé na krajích, snaží se balony prostrkávat mezi beky a zabíhat za obranu. Těžké utkání. Budeme chtít odčinit prohru v Plzni a doufám, že to doma zvládneme. Budeme chtít zopakovat poslední domácí zápasy, ale musíme se mít na pozoru, protože Sigma je nebezpečná,“ prohlásil Jiří Fleišman.

Městský stadion se v posledních třech měsících stal pevností baníkovců. Pět ligových zápasů na něm vyhráli s celkovým skóre 16:3 a v poháru si poradili navíc s Hradcem Králové.

„Chtěli bychom, aby to vypadalo jako poslední zápasy,“ usmál se Jiří Fleišman. „Každé utkání je ale jiné. Vždycky je to o momentálním nastavení a momentální formě. Nikdy nelze říct dopředu, že jasně vyhrajeme. Na hřišti je to jedenáct proti jedenácti. Někomu se může dařit víc, někomu méně, pak to může rozhodnout nějaká individuální chyba. Uděláme ale vše pro to, abychom to zvládli stejně jako ty poslední zápasy,“ zakončil zkušený krajní obránce.

99
Ladislav
Almási
96
Eneo
Bitri
25
Jiří
Fleišman
7
Karel
Pojezný
10
Matěj
Šín
5
Jiří
Boula
8
Srdjan
Plavšić
18
Robert
Mišković
17
Michal
Frydrych
29
Ladislav
Takács
21
Jiří
Klíma
26
Muhamed
Tijani
24
Jan
Juroška
30
Jiří
Letáček
19
David
Lischka
3
Muhammed
Sanneh
16
Jan
Laštůvka
23
Jaroslav
Svozil
9
David
Buchta
6
Daniel
Tetour
20
Carlos Eduardo Lopes Cruz
Cadu
1
Martin
Hrubý
22
Filip
Kaloč
14
Petr
Jaroň
33
Eldar
Šehić
11
Nemanja
Kuzmanović
13
Daniel
Smékal