FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava
Video

Jiří Fleišman: Nechceme jen bránit

07.03.2019 | Redakce

Na těžšího protivníka momentálně Baník v domácím fotbalu narazit nemůže. Osmifinalista Evropské ligy, lídr české ligy a v ní s 57 vstřelenými góly i zdaleka nejproduktivnější celek. „Slavia je český top tým, ale hrát se s ní dá,“ říká před nedělním soubojem v Edenu obránce Jiří Fleišman.

O Slavii

Slavia je mužstvo, které chce hrát fotbal. Je to určitě ofenzivně laděný tým s velkou individuální kvalitou. Myslím, že čas může lehce hrát s námi, protože Slavii čeká ve čtvrtek večer náročné utkání v Seville. Ale víme, že ona ten kádr má strašně široký a na lavičce má velikou kvalitu. Ale když budeme hrát poctivou defenzívu, máme šanci uspět.

O zápasech na Spartě a se Zlínem

Po každém zápasu máme důkladný rozbor, kde se řeší co a jak. Určitě ty poslední dvě prohry nebyly způsobeny tím, že bychom celkově propadli. Většinou se jedná o nějakou individuální chybu. Řešíme to a pracujeme na tom v přípravě. Věřím, že se to bude zlepšovat.

O nedělním utkání

Já si myslím, že budou rozhodovat maličkosti. Třeba standardka nebo individuální chyba. Hrajeme na půdě vedoucího mužstva, nicméně já jsem přesvědčen, že to může být klidně ten zápas, kde udržíme nulu vzadu a zase zabodujeme. Nepojedeme ale určitě jen bránit bod. Jedeme se poprat o vítězství.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA
×
Dnes v 18:00 | A-tým
FK Jablonec
FC Baník Ostrava