FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava
Video

Jan Laštůvka: Teď to bude kdo s koho!

15.06.2020 | Redakce

Byl znovu velkou oporou svého týmu. Jan Laštůvka odchytal v Liberci výborný zápas a v kritických momentech své spoluhráče podržel. Jak vnímal průběh zápasu v Liberci on? Jak je spokojen se získaným bodem? Dočtete se v našem rozhovoru.

Jak hodnotíte průběh utkání?

My jsme věděli, jak bude Liberec hrát. Že má rychlostní hráče směrem dopředu. Ze začátku jsme tam v jednom momentě trochu zaspali, oni to sehráli dobře, ale naštěstí to neproměnili a gól z toho nebyl. Pak jsme si vytvořili nějaké šance po standardních situacích, kterých jsme měli hodně. Nebyli jsme, bohužel, produktivní.

Jste se získaným bodem spokojeni?

Jeli jsme do Liberce hlavně s tím, že nesmíme prohrát. Aby nám Liberec neodskočil na pět bodů. Spíš jsme chtěli něco urvat, ať je přeskočíme, to se nám, bohužel, nepovedlo. Zůstali jsme ale v té šestce a teď ty zápasy budou kdo s koho. Těch pět zápasů budeme muset odjezdit.

Hned v úvodu jste svůj tým podržel vynikajícím zákrokem a přidal jste i další…

Minule v zápase se Slavií jsem dostal gól hned ve 12. minutě. A ještě po mé chybě. Takže teď mi to naopak pomohlo. Taková věc gólmana rozchytá a pak se mu chytá lépe. Ale od toho tam jsem, abych některé ty šance pochytal.

Jaké šance má Baník ve skupině o titul?

Hrát se dá s kýmkoliv. I když si někdo může říct, že Slavia a Plzeň jsou někde jinde. Ale budeme hrát doma, i když nebude plný stadion. My se ale musíme vydat a odehrát těch pět zápasů na sto procent.

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA