po 15.6.2020
A-tým

Jan Laštůvka: Teď to bude kdo s koho!

Byl znovu velkou oporou svého týmu. Jan Laštůvka odchytal v Liberci výborný zápas a v kritických momentech své spoluhráče podržel. Jak vnímal průběh zápasu v Liberci on? Jak je spokojen se získaným bodem? Dočtete se v našem rozhovoru.

Jak hodnotíte průběh utkání?

My jsme věděli, jak bude Liberec hrát. Že má rychlostní hráče směrem dopředu. Ze začátku jsme tam v jednom momentě trochu zaspali, oni to sehráli dobře, ale naštěstí to neproměnili a gól z toho nebyl. Pak jsme si vytvořili nějaké šance po standardních situacích, kterých jsme měli hodně. Nebyli jsme, bohužel, produktivní.

Jste se získaným bodem spokojeni?

Jeli jsme do Liberce hlavně s tím, že nesmíme prohrát. Aby nám Liberec neodskočil na pět bodů. Spíš jsme chtěli něco urvat, ať je přeskočíme, to se nám, bohužel, nepovedlo. Zůstali jsme ale v té šestce a teď ty zápasy budou kdo s koho. Těch pět zápasů budeme muset odjezdit.

Hned v úvodu jste svůj tým podržel vynikajícím zákrokem a přidal jste i další…

Minule v zápase se Slavií jsem dostal gól hned ve 12. minutě. A ještě po mé chybě. Takže teď mi to naopak pomohlo. Taková věc gólmana rozchytá a pak se mu chytá lépe. Ale od toho tam jsem, abych některé ty šance pochytal.

Jaké šance má Baník ve skupině o titul?

Hrát se dá s kýmkoliv. I když si někdo může říct, že Slavia a Plzeň jsou někde jinde. Ale budeme hrát doma, i když nebude plný stadion. My se ale musíme vydat a odehrát těch pět zápasů na sto procent.

Zápasy

26.
sobota
června
10:00
Kroměříž VS Ostrava
Přátelská utkání
3.
sobota
července
10:00
Ostrava VS Třinec
Přátelská utkání

Další články

0
Gigli
Ndefe
0
Jakub
Pokorný
0
Dyjan Carlos
De Azevedo
0
Viktor
Budinský
0
Jan
Laštůvka
0
Muhammed
Sanneh
0
Jan
Juroška
0
Nemanja
Kuzmanović
0
Jiří
Fleišman
0
Daniel
Holzer
0
Filip
Kaloč
0
Jaroslav
Svozil
0
David
Buchta
0
Tomáš
Zajíc
0
Radovan
Murin
0
Jakub
Drozd
0
Daniel
Tetour
0
Patrizio
Stronati
0
Adam
Jánoš
0
Ondřej
Kukučka
0
Ondřej
Šašinka