út 2.2.2021
A-tým

Jan Laštůvka: Na góly se nadřeme

Také díky němu se Baník pyšní druhou nejlepší prvoligovou obranou. Kapitán Jan Laštůvka vychytal v sezoně šest čistých kont, lepší defenzivu už má jen Slavia. „Je fajn, že moc gólů nedostáváme, ale musíme je začít i dávat.“

O ÚVODU JARA

"Víme, kde nás tlačí bota: strašně se nadřeme na šance a góly. Když už nějakou šanci máme, nedotáhneme to. Myslím si, že je to spíše záležitost psychického rázu, je to o hlavě. Je fajn, že moc gólů nedostáváme a směrem dozadu nám hra celkem funguje, ale bez gólů nemůžeme ani vyhrát."

O BODOVÉM ZISKU V LEDNU

"Nemůžeme být spokojeni. Je to takové nahoru dolů, když máme udělat krok, abychom se udrželi s první čtyřkou a zůstali na kontakt, tak to nezvládneme. Mrzí nás hlavně domácí ztráty, tady bychom neměli prohrávat. Je to jako na kolotoči."

O BUDĚJOVICÍCH

"Další těžký zápas. Budějovice začaly jaro perfektně. Nejprve zvládly zápasy, ve kterých byly papírovým favoritem, teď udělaly bod na Slovácku. Už na podzim ukázaly svoji sílu u nás. Náročné utkání, ale máme na to, abychom tam uspěli. Věřím, že hlavně dáme nějaký gól a protrhneme to."

Zápasy

26.
sobota
června
10:00
Kroměříž VS Ostrava
Přátelská utkání
3.
sobota
července
10:00
Ostrava VS Třinec
Přátelská utkání

Další články

0
David
Buchta
0
Dyjan Carlos
De Azevedo
0
Jakub
Drozd
0
Jaroslav
Svozil
0
Jiří
Fleišman
0
Jakub
Pokorný
0
Adam
Jánoš
0
Daniel
Holzer
0
Daniel
Tetour
0
Tomáš
Zajíc
0
Jan
Juroška
0
Gigli
Ndefe
0
Filip
Kaloč
0
Patrizio
Stronati
0
Viktor
Budinský
0
Jan
Laštůvka
0
Radovan
Murin
0
Ondřej
Kukučka
0
Nemanja
Kuzmanović
0
Muhammed
Sanneh
0
Ondřej
Šašinka