út 2.2.2021
A-tým

Jan Laštůvka: Na góly se nadřeme

Také díky němu se Baník pyšní druhou nejlepší prvoligovou obranou. Kapitán Jan Laštůvka vychytal v sezoně šest čistých kont, lepší defenzivu už má jen Slavia. „Je fajn, že moc gólů nedostáváme, ale musíme je začít i dávat.“

O ÚVODU JARA

"Víme, kde nás tlačí bota: strašně se nadřeme na šance a góly. Když už nějakou šanci máme, nedotáhneme to. Myslím si, že je to spíše záležitost psychického rázu, je to o hlavě. Je fajn, že moc gólů nedostáváme a směrem dozadu nám hra celkem funguje, ale bez gólů nemůžeme ani vyhrát."

O BODOVÉM ZISKU V LEDNU

"Nemůžeme být spokojeni. Je to takové nahoru dolů, když máme udělat krok, abychom se udrželi s první čtyřkou a zůstali na kontakt, tak to nezvládneme. Mrzí nás hlavně domácí ztráty, tady bychom neměli prohrávat. Je to jako na kolotoči."

O BUDĚJOVICÍCH

"Další těžký zápas. Budějovice začaly jaro perfektně. Nejprve zvládly zápasy, ve kterých byly papírovým favoritem, teď udělaly bod na Slovácku. Už na podzim ukázaly svoji sílu u nás. Náročné utkání, ale máme na to, abychom tam uspěli. Věřím, že hlavně dáme nějaký gól a protrhneme to."

16
Jan
Laštůvka
20
Jakub
Pokorný
24
Jan
Juroška
21
Jiří
Klíma
99
Ladislav
Almási
4
Yira
Sor
33
Ondřej
Kukučka
23
Jaroslav
Svozil
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
7
Ondřej
Chvěja
30
Viktor
Budinský
66
Denis
Granečný
11
Nemanja
Kuzmanović
9
David
Buchta
25
Jiří
Fleišman
13
Roman
Potočný
22
Filip
Kaloč
77
Gigli
Ndefe
32
Lukáš
Budínský
19
David
Lischka
5
Adam
Jánoš
17
Muhammed
Sanneh
6
Daniel
Tetour
12
Radovan
Murin
8
Jaroslav
Harušťák