po 27.7.2020
A-tým

Jan Juroška přestoupil do Baníku

Obránce Jan Juroška je oficiálně hráčem Baníku. Sedmadvacetiletý pravý bek přestupuje na Bazaly ze Slovácka a v Baníku podepsal kontrakt na dva roky s opcí.

Rodák z Prostřední Bečvy přichází na Bazaly v nejlepším fotbalovém věku. Baníkem prošel už v mládeži, nejvyšší soutěž ale ochutnal až v dresu Slovácka a Dukly, kde ho vedl současný kouč Baníku Luboš Kozel. Za šest odehraných sezon ve FORTUNA:LIZE nastoupil ke 108 utkáním, v nichž si připsal čtyři branky.

Jan Juroška se dnes v Baníku hned poprvé zapojí do tréninku. „Je to pro mě nová výzva a moc se na to těším. Baník se v posledních letech postupnými kroky vrací zpátky nahoru a doufám, že i já mu v tom budu nápomocný. Navíc má perfektní fanoušky,“ prohlásil hráč, který už dříve v Baníku působil do svých sedmnácti let.

6
Daniel
Tetour
5
Jiří
Boula
35
Jakub
Markovič
10
Matěj
Šín
19
David
Lischka
28
Filip
Kubala
20
Abdullahi
Tanko
70
David
Fadairo
29
Ladislav
Takács
26
Filip
Blažek
17
Michal
Frydrych
77
Gigli
Ndefe
7
Karel
Pojezný
32
Paixao da Silva
Ewerton
11
Eldar
Šehić
12
Tomáš
Rigo
4
Robert
Mišković
22
Filip
Kaloč
15
Patrick
Kpozo
9
David
Buchta
24
Jan
Juroška
37
Matej
Madleňák
30
Jiří
Letáček
99
Ladislav
Almási
13
Samuel
Grygar
21
Jiří
Klíma
1
Martin
Hrubý