po 26.9.2022
Aktuální zprávy

Jak si vedli baníkovci v reprezentaci?

Pět hráčů Baníku v uplynulých dnech obléklo dres s reprezentační trikolórou. Jak se jim dařilo?

První barážový zápas o postup na mistrovství Evropy má za sebou jednadvacítka. Na Islandu urvala důležité vítězství 2:1 a posledních devět minut u toho byl na hřišti Filip Kaloč, který už doléčil svalové zranění.

S dvacítkou absolvoval soustředění Jakub Drozd a nastoupil i do dvou přípravných utkání proti druholigové Vlašimi a rumunským vrstevníkům. Poločas proti Vlašimi odehrál Sebastian Boháč, momentálně hostující v Karviné.

Na Ježek Cupu na Moravě hájili barvy české osmnáctky Michal Málek a Jiří Remiáš, se sedmnáctkou hraje na turnaji v Polsku stoper Bohuslav Musil.

U21: Island – ČR 1:2 (Kaloč odehrál 9 minut)

U20: ČR - Rumunsko 2:1 (Drozd 18 minut), Vlašim – ČR 2:2 (Drozd 45 minut, Boháč 45 minut)

U18: ČR – USA 1:4 (Málek 45 minut), ČR – Finsko 2:2 (Remiáš 90 minut, Málek 71 minut)

U17: ČR – Anglie 0:3 (Musil 90 minut), ČR - Mexiko 1:2 (Musil 90 minut)