FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Informace pro fanoušky před utkáním v Opavě

08.11.2018 | Redakce

Nedělní utkání Baníku v Opavě je tradičně zařazeno mezi vysoce rizikové. Pokud se Baník chystáte podpořit přímo v hledišti na opavském stadionu, přečtěte si pár důležitých organizačních informací.

Opavský klub vyšel vstříc velkému zájmu fanoušků Baníku a vyhradil jim sektory H1 až H3 za brankou s celkovou kapacitou 1009 míst, což trojnásobně překračuje povinnou pětiprocentní kvótu pro příznivce hostujících celků.

DOPRAVA: fanouškům se doporučuje, aby v rámci svých možností hromadně využili k přepravě do Opavy speciálního vlaku, který vyráží v 10:15 z Českého Těšína (10:24 Chotěbuz, 10:31 Albrechtice, 10:35 Horní Suchá, 10:39 Havířov-Suchá, 10:42 Havířov-střed, 10:50 Havířov, 10:54 Šenov, 10:57 Ostrava-Bartovice, 11:03 Ostrava-Kunčice, 11:08 Ostrava-Vítkovice) a který z nádraží Ostrava-Svinov odjíždí v 11:22 hodin. Nazpět vlak po stejné trase z nádraží Opava-východ vyráží v 17:05.

STADION: Tribuna pro hostující fanoušky bude otevřena od 12:30. Přístup do hostujících sektorů H1, H2 a H3 je od náměstí Sv. Trojice (ze strany od městského parku). Vzhledem k důkladným osobním prohlídkám u bran stadionu se doporučuje, aby se diváci dostavili ke vstupu pokud možno co nejdříve. Do areálu stadionu nebudou vpuštěny osoby pod zjevným vlivem alkoholu či jiných návykových látek. Budou prováděny namátkové testy a dechové zkoušky. Vzhledem k vysoké rizikovosti utkání je na stadion zakázáno vnášet tyče, vlajky z hořlavého materiálu, zakázanou symboliku či papírové předměty, choreografii z hořlavého materiálu s hanlivým, vulgárním nebo urážlivým textem. Dále pak jakékoliv tašky, kabelky, batohy, kufry, krosny a další zavazadla. Tyto předměty nebude možno na stadionu ani uschovat. Všichni diváci jsou povinni se řídit návštěvním řádem

VSTUPENKY: žádné lístky už se na stadionu nedají zakoupit, utkání je vyprodáno.

Baník věří, že slezské derby proběhne ve výborné divácké atmosféře bez zbytečných excesů. Zároveň na všechny příznivce apeluje, aby na Městském stadionu, v jeho bezprostřední blízkosti i širším okolí dbali pokynů Policie ČR, Městské policie Opava, bezpečnostní agentury a pořadatelské služby.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
ŠKODA VAGONKA a.s.
CETRIS
malang
KAIMAN, s.r.o.
Solaris Bus
FORTUNA