čt 4.2.2016
Aktuální zprávy

Informace pro fanoušky před utkáním Baníku s Trnavou

Letošní domácí premiéra Baníku je tady! Naše mužstvo nastoupí v sobotu od 12:00 na ostravském Městském stadionu v generálce na ligu proti Spartaku Trnava. Fanoušci, kteří vlastní klubové „permice“ či jsou držiteli karty #BANIKTEAM, mají vstup na toto utkání zdarma. Ostatní za vstupenku zaplatí 30 Kč.

Pokladny stadionu budou otevřeny od 11:00. Pro fanoušky budou přístupná místa na hlavní tribuně, v sektorech domácích vlajkonošů na tribuně D a také v sektoru hostí (tribuna C). Občerstvení bude zajištěno u všech zpřístupněných sektorů.

Věříme, že fanoušci na závěrečné utkání zimní přípravy dorazí v hojném počtu a že našemu mladému mužstvu s řadou odchovanců Baníku vytvoří tu pravou domácí atmosféru. „Určitě se nám bude hrát mnohem lépe, když uslyšíme naše fanoušky. Jejich podpora nám chyběla,“ reagoval záložník Daniel Holzer na fakt, že se na tribuny téměř po roce opět vrací aktivní část fanoušků.

Zápas s Trnavou, která je po podzimu na šestém místě slovenské ligy, shodou okolností připomene 25 let starý triumf Baníku v tehdejším Československém poháru. Baníkovci v čele s Viliamem Hýravým, Karlem Kulou či Dušanem Vrtěm totiž 22. května 1991 ve finále hraném ve Frýdku-Místku porazili právě „družební“ trnavský Spartak 6:1. Mimo jiné, chytal za něj současný trenér baníkovských brankářů Juraj Šimurka, ale o tom zase někdy příště…

Závěrem ještě fanoušky upozorňujeme na již v minulém týdnu spuštěný prodej "permic" na jarní část sezóny. "Permice" v základní ceně 500 Kč jsou k dostání na pobočce Ostravského informačního centra, která se nachází v 1. patře obchodního centra Forum Nová Karolina. Otevřeno je tam denně od 10:00 do 19:00 (více informací ZDE).

Zápasy

15.
sobota
ledna
Lech Poznaň VS Baník
Přátelská utkání
18.
úterý
ledna
 
Kisvárda FC VS Baník
Přátelská utkání

Další články

33
Ondřej
Kukučka
77
Gigli
Ndefe
9
David
Buchta
11
Nemanja
Kuzmanović
25
Jiří
Fleišman
6
Daniel
Tetour
20
Jakub
Pokorný
22
Filip
Kaloč
21
Jiří
Klíma
16
Jan
Laštůvka
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
8
Jaroslav
Harušťák
24
Jan
Juroška
23
Jaroslav
Svozil
32
Lukáš
Budínský
4
Yira
Sor
99
Ladislav
Almási
30
Viktor
Budinský
12
Radovan
Murin