FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Informace pro fanoušky před finálovým utkáním

22.05.2019 | Redakce

Středeční finálové utkání MOL Cupu v Olomouci se vzhledem k velké účasti fanoušků obou táborů odehraje za zpřísněných bezpečnostních i organizačních opatření. Pokud se do Olomouce chystáte, možná vám přijde vhod souhrn nejdůležitějších informací.

VSTUP NA STADION

Stadion se fanouškům otevře dvě hodiny před výkopem v 17:15. Na vstupech budou prováděny bezpečnostní kontroly osob a kontrola chorea a vlajek. Zakázáno vnášet: zbraně, pyrotechnické prostředky, větší batohy či tašky, tyče, deštníky, profesionální fotografické přístroje a kamery, nebezpečné předměty (dle návštěvního řádu stadionu), v případě pokusu o pronesení zakázaných předmětů nebude již fanoušek vpuštěn na stadion. Vstup nebude také povolen výrazně podnapilým osobám. Osoby se zjevným označením klubu nebudou vpuštěny do sektoru vyhrazeného pro fanoušky soupeře.

CESTA Z NÁDRAŽÍ

Příjezd vlaků z Ostravy je očekáván kolem osmnácté hodiny. Vzhledem k tomu, že to bude v době dopravní špičky, kdy se bude na nádraží a v jeho okolí pohybovat velké množství lidí, budou fanoušky doprovázet z vlakového nádraží na Andrův stadion policisté. V souvislosti s přesunem návštěvníků na stadion může dojít ke krátkodobým uzavírkám ulic Masarykova třída, Žižkovo náměstí, Jiřího z Poděbrad, Dobrovského a Na Střelnici, případně dalších ulic podle potřeb doprovodu.

PARKOVÁNÍ

Pro parkování vlastních vozidel v okolí stadiónu a na území města Olomouce nejsou vyčleněny zvláštní parkoviště. Z těchto důvodů Policie ČR žádá fanoušky, aby při parkování svých vozidel dodržovali zákon o provozu na pozemních komunikacích a zbytečně se tak nevystavovali možnému postihu ze strany Policie ČR, či Městské policie Olomouc. 

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
B of B cars s.r.o.
FORTUNA
×
Odehráno v 17:00 | A-tým
FC Baník Ostrava
SK Dynamo České Budějovice