st 12.5.2021
Aktuální zprávy

Informace o vstupu na zápas se Zlínem

V sobotu od 17:00 hraje Baník na Městském stadionu další domácí zápas proti Zlínu, na který se znovu smí v omezeném množství dostat i permanentkáři. Přečtěte si aktualizované podmínky pro vstup.

REGISTRACE

Registrace držitelů permanentek probíhá na webu www.ticketlive.cz, na němž si každý může zvolit jednu z událostí (Baník – Zlín 15. května 17:00; Baník – Karviná 29. května 17:00; přenechávám své místo). V případě volby „přenechávám své místo“ přechází právo vstupu na stadion na skupiny z řad zaměstnanců ostravských zdravotnických zařízení, hráčů z Akademie FCB, potažmo dalších permanentkářů. Jejich počet se bude odvíjet dle aktuálního stavu povolené kapacity.

Jednotlivé zápasy jsou omezeny kapacitou 1300 míst - v případě zájmu převyšujícího limit jednoho utkání si zájemce musí vybrat z nabídky událostí jinou možnost. 

Vstupenku je možno si vytisknout jak doma, tak případně už rovněž na výdejních místech sítě Ticketlive.


PODMÍNKY

Nezbytnou podmínkou pro vstup na stadion je dle platného výnosu ministerstva negativní výsledek PCR či antigenního testu (s potvrzením certifikované laboratoře ne starším než 48 hodin, samotesty nebudou uznány!), potvrzení o prodělaném onemocnění COVID-19 v posledních 90 dnech anebo certifikát o dokončeném očkování s uplynutím 14 dnů od druhé dávky.

Další nutnou podmínkou je vyplněný a vytištěný screeningový formulář , který musí každý návštěvník odevzdat u vstupu na stadion.


TESTOVÁNÍ ZDARMA

Baník ve spolupráci s partnerskou organizací zajistil zájemcům o vstup bezplatné antigenní testování v Sanatoriu JIH (Pavlovova 2626/33, Ostrava-Zábřeh), a to v pátek od 16 do 18 hodin a sobotu od 14 do 16 hodin. Není nutná předchozí registrace, je však nutné se prokázat zakoupenou vstupenkou. Využít lze samozřejmě i jakoukoliv jinou certifikovanou laboratoř.


RESPIRÁTOR

Každý návštěvník musí mít také od příchodu na stadion po dobu celého utkání dýchací cesty zakryty respirátorem.


ZÁKLADNÍ POSTUP

Jak se dostat na zápas (platí výhradně pro permanentkáře)

1. www.ticketlive.cz

2. výběr události, registrace

3. platný negativní test na covid-19 (předložit u vstupu)

4. vyplněný a vytištěný screeningový formulář (odevzdat u vstupu)

5. respirátor na tribuně (po dobu celého utkání)


PŘÍLOHA

screeningový formulář

0
Petr
Jaroň
0
Ladislav
Takács
0
Jakub
Pokorný
0
Nemanja
Kuzmanović
0
David
Lischka
0
Ladislav
Almási
0
Daniel
Tetour
0
Jan
Laštůvka
0
David
Buchta
0
Muhammed
Sanneh
0
Jiří
Klíma
0
Jiří
Boula
0
Jan
Juroška
0
Filip
Kaloč
0
Jiří
Fleišman
0
Lukáš
Budínský
0
Jaroslav
Svozil
0
Gigli
Ndefe
0
Martin
Chlumecký