po 29.11.2021
Aktuální zprávy

Informace o vstupenkách na Budějovice

Minimálně poslední dvě domácí utkání Baníku proti Českým Budějovicím a Slavii proběhnou za značných omezení. Dovnitř se dostane jen 1000 diváků.

Zpřísněná vládní opatření spojená se zavedením nouzového stavu postavila Baník před složitý problém, který za daných podmínek nemá ideální ani spravedlivé řešení. Vzhledem k množství prodaných permanentek se na zápas může dostat jen malá část permanentkářů.

Baník rozdělí aktuální kapacitu rovnoměrně mezi obchodní partnery a držitele permic, tedy 500 a 500. Výměna rezervací pro permanentkáře na nedělní zápas s Českými Budějovicemi bude zahájena v úterý v 9:00 na webu ticketlive.cz (konkrétní link bude zveřejněn před startem předprodeje) a potrvá do naplnění kapacity. 

Jelikož Baník s ohledem na sníženou kapacitu otevře jen hlavní tribunu, lze si vybírat z dostupných míst v sektorech A2, A3, A7, A8. Potvrzením rezervace získáte e-ticket, jímž je nutné se prokázat u vstupu na stadion, případně ho předložit ve vytištěné verzi. Permanentka ke vstupu momentálně neslouží!

Vstup na stadion je za současných podmínek povolen pouze osobám, které mají dokončeno očkování proti onemocnění covid-19, případně ho prodělali v posledních 180 dnech, anebo splňují některou z níže uvedených výjimek. Upozorňujeme, že během pohybu a pobytu v areálu stadionu je každý návštěvník povinnen si zakrývat horní cesty dýchací respirátorem.


PODMÍNKY PRO VSTUP

  • dokončené očkování proti onemocnění covid-19, které osoba doloží národním certifikátem o provedeném očkování nebo certifikátem o provedeném očkování vydávaným podle nařízení Evropské unie o digitálním certifikátu EU COVID1, za podmínky, že uplynulo nejméně 14 dní od dokončeného očkovacího schématu
  • osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba nařízené izolace a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní

Výjimka v podobě negativního PCR testu ne staršího 72 hodin platí pro

  • mládež od 12 do 18 let
  • osobu, která se nemůže podrobit očkování proti onemocnění covid-19 pro kontraindikaci (nutno doložit záznamem v Informačním systému infekčních nemocí (ISIN))
  • osobu s nedokončeným očkováním – tedy osobu očkovanou proti onemocnění covid-19, pokud (i) od aplikace první dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu neuplynula doba 14 dnů, nebo (ii) v případě dvoudávkového schématu jí dosud nebyla podána druhá dávka očkovací látky a od aplikace první dávky očkovací látky neuplynula maximální doba stanovená pro aplikaci druhé dávky očkovací látky, nebo (iii) od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu neuplynula doba 14 dnů
  • dětí do dovršení 12 let věku nemusí bezinfekčnost dokládat

„Pro klub jako Baník je to znovu velmi složitá a neřešitelná situace. Jsme vděčni a děkujeme každému z našich fanoušků, kdo si v létě v této nejisté koronavirové době zakoupil permanentku a Baník tím finančně podpořil. Bohužel znovu zasáhla vyšší moc, kterou nikdo z nás není s to ovlivnit. Věříme, že nás fanoušci dokáží pochopit. Stejně tak věříme, že současné provizorium nepotrvá déle než do konce kalendářního roku a že po zlepšení epidemiologické situace v zemi se brzy budeme moct na stadionu sejít v plném počtu,“ uvedl tiskový mluvčí FC Baník Ostrava Marek Lorenc.

Zápasy

15.
sobota
ledna
Lech Poznaň VS Baník
Přátelská utkání
18.
úterý
ledna
 
Kisvárda FC VS Baník
Přátelská utkání

Další články

11
Nemanja
Kuzmanović
77
Gigli
Ndefe
20
Jakub
Pokorný
16
Jan
Laštůvka
30
Viktor
Budinský
12
Radovan
Murin
4
Yira
Sor
6
Daniel
Tetour
23
Jaroslav
Svozil
24
Jan
Juroška
9
David
Buchta
21
Jiří
Klíma
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
99
Ladislav
Almási
25
Jiří
Fleišman
22
Filip
Kaloč
33
Ondřej
Kukučka
32
Lukáš
Budínský
8
Jaroslav
Harušťák