st 1.3.2017
Aktuální zprávy

Informace o prodeji vstupenek do Opavy

Slezský FC Opava dnes finalizoval podmínky prodeje vstupenek pro fanoušky Baníku k vzájemnému druholigovému utkání, které se bude hrát 18. března v Opavě. Vedení Baníku s ohledem na nízkou kvótu přidělených vstupenek rozhodlo, že se klub tentokrát na předprodeji nijak nebude podílet, a distribuce lístků tak probíhá plně v režii pořádajícího klubu.

Stanovisko pořádajícího klubu v plném znění:

Vzhledem k tomu, že utkání bylo ze strany Policie ČR vyhodnoceno jako vysoce rizikové, vedení Slezského fotbalového clubu Opava, a.s. přijalo následující opatření týkající se distribuce vstupenek. Z důvodu bezpečnosti bude uzavřena tribuna H, kapacita Městského stadionu tak bude snížena na 5690 míst. Z toho je 340 míst pro hostující fanoušky.

Prodej vstupenek: v den utkání 18. 3. budou pokladny před utkáním a v době utkání na stadionu uzavřeny. Do prodeje bude uvolněno 340 vstupenek určených pro fanoušky Baníku Ostrava do hostujícího sektoru. Vstupenky si budou moci ostravští fanoušci zakoupit od čtvrtka 9. 3. v ostravských městských informačních centrech. Cena vstupenky je 80,- Kč. Vstupenky budou prodávány na základě předložení občanského průkazu, vstupenka nebude prodána osobě s trvalým bydlištěm Opava. Na osobu bode možné zakoupit maximálně dvě vstupenky.

Diváci s výraznými symboly hostujícího klubu (bundy, mikiny, trika, dresy, čepice, šály, atd.) budou z bezpečnostních důvodů vpuštění pouze do hostujícího sektoru H1 – hosté. Ve spolupráci s Policií ČR bude klub průběžně vyhodnocovat další získané informace. Zároveň tedy mohou být přijata další opatření, která povedou ke zvýšení bezpečnosti fanoušků. O těchto krocích bude klub včas informovat.

0
Ladislav
Takács
0
Jaroslav
Svozil
0
Lukáš
Budínský
0
Jiří
Fleišman
0
Jiří
Boula
0
Muhammed
Sanneh
0
David
Buchta
0
Jakub
Pokorný
0
Martin
Chlumecký
0
Gigli
Ndefe
0
Jan
Juroška
0
Filip
Kaloč
0
David
Lischka
0
Jan
Laštůvka
0
Jiří
Klíma
0
Nemanja
Kuzmanović
0
Petr
Jaroň
0
Ladislav
Almási
0
Daniel
Tetour