st 1.3.2017
Aktuální zprávy

Informace o prodeji vstupenek do Opavy

Slezský FC Opava dnes finalizoval podmínky prodeje vstupenek pro fanoušky Baníku k vzájemnému druholigovému utkání, které se bude hrát 18. března v Opavě. Vedení Baníku s ohledem na nízkou kvótu přidělených vstupenek rozhodlo, že se klub tentokrát na předprodeji nijak nebude podílet, a distribuce lístků tak probíhá plně v režii pořádajícího klubu.

Stanovisko pořádajícího klubu v plném znění:

Vzhledem k tomu, že utkání bylo ze strany Policie ČR vyhodnoceno jako vysoce rizikové, vedení Slezského fotbalového clubu Opava, a.s. přijalo následující opatření týkající se distribuce vstupenek. Z důvodu bezpečnosti bude uzavřena tribuna H, kapacita Městského stadionu tak bude snížena na 5690 míst. Z toho je 340 míst pro hostující fanoušky.

Prodej vstupenek: v den utkání 18. 3. budou pokladny před utkáním a v době utkání na stadionu uzavřeny. Do prodeje bude uvolněno 340 vstupenek určených pro fanoušky Baníku Ostrava do hostujícího sektoru. Vstupenky si budou moci ostravští fanoušci zakoupit od čtvrtka 9. 3. v ostravských městských informačních centrech. Cena vstupenky je 80,- Kč. Vstupenky budou prodávány na základě předložení občanského průkazu, vstupenka nebude prodána osobě s trvalým bydlištěm Opava. Na osobu bode možné zakoupit maximálně dvě vstupenky.

Diváci s výraznými symboly hostujícího klubu (bundy, mikiny, trika, dresy, čepice, šály, atd.) budou z bezpečnostních důvodů vpuštění pouze do hostujícího sektoru H1 – hosté. Ve spolupráci s Policií ČR bude klub průběžně vyhodnocovat další získané informace. Zároveň tedy mohou být přijata další opatření, která povedou ke zvýšení bezpečnosti fanoušků. O těchto krocích bude klub včas informovat.

13
Samuel
Grygar
11
Eldar
Šehić
7
Karel
Pojezný
26
Filip
Blažek
29
Ladislav
Takács
30
Jiří
Letáček
35
Jakub
Markovič
28
Filip
Kubala
12
Tomáš
Rigo
15
Patrick
Kpozo
0
Paixao da Silva
Ewerton
21
Jiří
Klíma
24
Jan
Juroška
77
Gigli
Ndefe
19
David
Lischka
20
Abdullahi
Tanko
10
Matěj
Šín
4
Robert
Mišković
17
Michal
Frydrych
9
David
Buchta
5
Jiří
Boula