FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Informace ke vstupenkám na zápas do Karviné

21.03.2019 | Redakce

Baník příští pátek čeká slezské derby v Karviné. Jelikož poptávka fanoušků po informacích o vstupenkách na utkání s blížícím se výkopem přímo úměrně sílí, přinášíme situační tiskové prohlášení klubu MFK Karviná, který je pořadatelem zápasu. Konkrétní informace o distribuci vstupenek do sektoru hostujících fanoušků zveřejníme v příštích dnech.

PROHLÁŠENÍ MFK KARVINÁ:

Z důvodu vysokého zájmu našich obchodních partnerů o vstupenky na toto utkání nemohl klub uspokojit zájem hostujícího Baníku Ostrava o 856 vstupenek, což představovalo všechny sektory tribuny E (E1, E2, E3 i E4). V nejvyšší soutěži se klub pohybuje již třetí sezonu a každoročně narůstá počet držitelů permanentek, kteří vyhledávají zajímavá místa stadionu, a tudíž několik stovek z nich drží permanentky právě v sektorech E2 - E4.

Pro letošní sezonu navíc klub navázal spolupráci s celou řadou nových významných obchodních partnerů, kteří mají smluvně sjednanou distribuci vstupenek na vybraná utkání. Přestože je kapacita stadionu maximálně zaplněna takzvaně místními, jsme si jisti, že fanoušky hostujícího týmu zahlédneme a hlavně uslyšíme ze všech koutů našeho stadionu.

Fanoušci Baníku jsou v hojném počtu zastoupeni mezi Karviňáky a jejich podpora a fandění jsou opravdu skvělá věc. Je nám líto, že z výše uvedených důvodů jsme nemohli fanouškům Baníku vyhovět ve stejném rozsahu jako v loňské sezoně.

Vedení MFK Karviná

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA