st 9.7.2025
A-tým

Informace k utkání ve Valašském Meziříčí

Poslední bodem harmonogramu letní přípravy Baníku je zápas s Banskou Bystricí. Utkání se odehraje v sobotu od 16:00 ve Valašském Meziříčí.

Utkání Baníku se slovenským celkem patří k vrcholům celodenních oslav 100. výročí založení organizovaného fotbalu ve Valašském Meziříčí. Pořadatelem je domácí klub, na jehož pozvání Baník dorazí, přirozeně tedy nebudou při vstupu na stadion platit naše klubové permanentky. Organizátoři stanovili jednotné celodenní vstupné na 150 korun v předprodeji, který už probíhá zde, děti do 150 cm mají vstup zdarma. V sobotu na místě lístek koupíte za 200 korun.

Slavnostní den ve Valmezu odstartuje ve 12:30 zápas mládeže kategorie U12. Pokračovat bude od 14:30 do 15:30 koncertem místní legendární kapely Mňága a Žďorp. Odpoledne pak bude patřit dvěma hlavním sportovním událostem – nejprve se představí Baník v utkání proti Dukle Banská Bystrica, po kterém bude následovat čtvrthodinová autogramiáda hráčů FCB od 17:45 do 18:00. Program pak v 18:00 završí tradiční derby staré gardy TJ Valašské Meziříčí a FC Vsetín.

Pokud se nás do Valmezu chystáte podpořit, dbejte, prosím, pokynů pořadatelů viz screeny níže.

25
Dennis
Owusu
7
Dantaye
Gilbert
23
Martin
Jedlička
12
Abdallah
Gning
8
Aboubacar
Traore
2
Marek
Havran
99
Vlasiy
Sinyavskiy
15
Václav
Jurečka
1
Viktor
Budinský
55
Artur
Musák
16
Maksym
Dyachuk
11
David
Látal
28
Filip
Kubala
83
Roan
Nogha
6
Karel
Pojezný
34
Abdullahi Ibrahim
Bewene
17
Michal
Frydrych
9
David
Buchta
37
Matěj
Chaluš
21
Michal
Kohút
22
Vít
Škrkoň
5
Jiří
Boula
18
David
Planka
95
Daniel
Holzer
24
Martin
Hrubý
81
Matúš
Kmeť
14
Samuel
Grygar
44
Yevhenii
Skyba
19
Filip
Šancl
42
Jiří
Míček