FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

I Martin Šindelář podepsal novou smlouvu

25.01.2019 | Redakce

Páteční dopoledne se v Turecku neslo ve znamení prodlužování kontraktů. Vedle Jiřího Fleišmana se Baníku znovu upsal i stoper Martin Šindelář. Jeho nový kontrakt s klubem má platnost až do konce roku 2022.

"Je to pro mě povzbuzení, ale taky zodpovědnost. Toho, že se mnou Baník prodloužil kontrakt, si nesmírně vážím. A proto mě to zavazuje. Důvěru, kterou mi klub dal, mu musím taky splatit!" řekl Martin Šindelář krátce poté, kdy novou smlouvu v tureckém hotelu Kamelya podepsal. 

"To, že o mě má Baník nadále zájem, mě moc potěšilo. A můžu upřímně říct, že jsme s mým agentem o tom, že bych v Ostravě rád zůstal, uvažovali jako o té nejlepší možnosti," dodal ostravský stoper.

Sportovní ředitel Marek Jankulovski zájem Baníku o další služby Martina Šindeláře zdůvodnil spolehlivými výkony, které hráč v ostravském dresu v uplynulém období podával. 

"Co jsme od něj očekávali, to splnil. Není nejmenší důvod ve spolupráci nepokračovat. Martin je navíc výborný kluk do party, na to klademe při hodnocení odvedené práce taky velký důraz. Těšíme se na to, že Baníku bude setrvání Martina Šindeláře v kádru i nadále prospívat," uvedl Marek Jankulovski.

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA