pá 25.1.2019
A-tým

I Martin Šindelář podepsal novou smlouvu

Páteční dopoledne se v Turecku neslo ve znamení prodlužování kontraktů. Vedle Jiřího Fleišmana se Baníku znovu upsal i stoper Martin Šindelář. Jeho nový kontrakt s klubem má platnost až do konce roku 2022.

"Je to pro mě povzbuzení, ale taky zodpovědnost. Toho, že se mnou Baník prodloužil kontrakt, si nesmírně vážím. A proto mě to zavazuje. Důvěru, kterou mi klub dal, mu musím taky splatit!" řekl Martin Šindelář krátce poté, kdy novou smlouvu v tureckém hotelu Kamelya podepsal. 

"To, že o mě má Baník nadále zájem, mě moc potěšilo. A můžu upřímně říct, že jsme s mým agentem o tom, že bych v Ostravě rád zůstal, uvažovali jako o té nejlepší možnosti," dodal ostravský stoper.

Sportovní ředitel Marek Jankulovski zájem Baníku o další služby Martina Šindeláře zdůvodnil spolehlivými výkony, které hráč v ostravském dresu v uplynulém období podával. 

"Co jsme od něj očekávali, to splnil. Není nejmenší důvod ve spolupráci nepokračovat. Martin je navíc výborný kluk do party, na to klademe při hodnocení odvedené práce taky velký důraz. Těšíme se na to, že Baníku bude setrvání Martina Šindeláře v kádru i nadále prospívat," uvedl Marek Jankulovski.

11
Nemanja
Kuzmanović
33
Ondřej
Kukučka
20
Jakub
Pokorný
6
Daniel
Tetour
19
David
Lischka
12
Radovan
Murin
5
Adam
Jánoš
32
Lukáš
Budínský
22
Filip
Kaloč
66
Denis
Granečný
17
Muhammed
Sanneh
99
Ladislav
Almási
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
7
Ondřej
Chvěja
25
Jiří
Fleišman
8
Jaroslav
Harušťák
24
Jan
Juroška
4
Yira
Sor
9
David
Buchta
30
Viktor
Budinský
77
Gigli
Ndefe
13
Roman
Potočný
16
Jan
Laštůvka
23
Jaroslav
Svozil
21
Jiří
Klíma