pá 25.1.2019
A-tým

I Martin Šindelář podepsal novou smlouvu

Páteční dopoledne se v Turecku neslo ve znamení prodlužování kontraktů. Vedle Jiřího Fleišmana se Baníku znovu upsal i stoper Martin Šindelář. Jeho nový kontrakt s klubem má platnost až do konce roku 2022.

"Je to pro mě povzbuzení, ale taky zodpovědnost. Toho, že se mnou Baník prodloužil kontrakt, si nesmírně vážím. A proto mě to zavazuje. Důvěru, kterou mi klub dal, mu musím taky splatit!" řekl Martin Šindelář krátce poté, kdy novou smlouvu v tureckém hotelu Kamelya podepsal. 

"To, že o mě má Baník nadále zájem, mě moc potěšilo. A můžu upřímně říct, že jsme s mým agentem o tom, že bych v Ostravě rád zůstal, uvažovali jako o té nejlepší možnosti," dodal ostravský stoper.

Sportovní ředitel Marek Jankulovski zájem Baníku o další služby Martina Šindeláře zdůvodnil spolehlivými výkony, které hráč v ostravském dresu v uplynulém období podával. 

"Co jsme od něj očekávali, to splnil. Není nejmenší důvod ve spolupráci nepokračovat. Martin je navíc výborný kluk do party, na to klademe při hodnocení odvedené práce taky velký důraz. Těšíme se na to, že Baníku bude setrvání Martina Šindeláře v kádru i nadále prospívat," uvedl Marek Jankulovski.

23
Jaroslav
Svozil
18
Tomáš
Zajíc
14
Pepe
Mena
21
Daniel
Holzer
31
Ondřej
Šašinka
17
Muhammed
Sanneh
20
Jakub
Pokorný
6
Daniel
Tetour
15
Patrizio
Stronati
7
Martin
Fillo
16
Jan
Laštůvka
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
8
Jakub
Drozd
30
Viktor
Budinský
77
Gigli
Ndefe
25
Jiří
Fleišman
13
Ondřej
Kukučka
24
Jan
Juroška
5
Adam
Jánoš
1
Radovan
Murin
11
Nemanja
Kuzmanović
22
Filip
Kaloč
9
David
Buchta