út 8.9.2015
Aktuální zprávy

Holzer a Kaša odehráli za lvíčata remízový zápas v Lotyšsku

Naši odchovanci Daniel Holzer a Filip Kaša opět nastoupili v základní sestavě fotbalové reprezentace do 21 let, která naplno vstoupila do kvalifikačních bojů o postup na ME 2017. Po domácí výhře 4:1 nad Maltou oba baníkovci odehráli také úterní duel na hřišti Lotyšska, který skončil remízou 1:1.

Tým lvíčat vedený koučem Vítězslavem Lavičkou vsadil v celkově druhém kvalifikačním utkání na totožnou sestavu, která uspěla v premiéře proti Maltě. V lotyšské Jelgavě tedy mezi nejlepšími českými hráči do 21 let figuroval i Filip Kaša na postu stopera a Daniel Holzer na levé straně obrany.

Samotný zápas české reprezentaci přichystal větší výzvu, než se dalo čekat. Houževnatí domácí šli zkraje druhé půle do vedení, a tak po celkově málo přesvědčivém výkonu byla lvíčata ráda alespoň za vyrovnání, které zařídil pět minut před koncem mladoboleslavský Klobása. Na začátku celé gólové akce přitom byla šikovná práce s míčem v podání Kaši, po jehož zpětné přihrávce následoval přesný centr před lotyšskou branku.

Další kvalifikační duel čeká lvíčata, a věřme, že s nimi opět i naše odchovance, v úterý 13. října proti Černé Hoře. Oběma našim reprezentantům přejeme šťastný návrat domů a gratulujeme k reprezentaci našeho klubu na mezinárodní scéně.