ne 10.1.2016
Aktuální zprávy

Francis Narh přestupuje z Baníku do Levski Sofia

V rámci probíhajících změn v kádru našeho ligového mužstva došlo v sobotu k finálnímu dojednání transferu ghanského útočníka Francise Narha do bulharského klubu Levski Sofia. Jednadvacetiletý mladík se s Baníkem loučí po necelých dvou letech svého působení, a to s bilancí 46 odehraných ligových zápasů a sedmi vstřelených gólů.

Narh si v baníkovském dresu ligu poprvé zahrál v jarní části sezóny 2013/2014, kdy klubu výrazně pomohl v závěrečných bojích o záchranu. Fanoušci si budou pamatovat především jeho dvě branky, kterými rozhodl na Bazalech zápas 30. kola se Slavií Praha. Od té chvíle si vytvořil stabilní pozici mezi ofenzivními hráči Baníku, za který většinou nastupoval jako hrotový útočník.

Bývalý reprezentant Ghany do 20 let v Ostravě potvrdil potenciál nadějného fotbalisty, avšak klub se po diskusi s novým koučem Vlastimil Petrželou, který chce stavět primárně na domácích hráčích, rozhodl jej uvolnit v případě adekvátní nabídky. Tu v posledních dnech předložil bulharský klub Levski Sofia, a tak tedy došlo k dohodě o Narhově přestupu.

Francisovi děkujeme za jeho výkony v dresu Baníku a přejeme mu jen to nejlepší v dalším fotbalovém i osobním životě.

O dalších novinkách týkajících se aktuálního dění v klubu budeme informovat v průběhu nadcházejícího týdne.

18
Tomáš
Zajíc
25
Jiří
Fleišman
7
Martin
Fillo
16
Jan
Laštůvka
11
Nemanja
Kuzmanovič
6
Daniel
Tetour
15
Patrizio
Stronati
31
Ondřej
Šašinka
21
Daniel
Holzer
5
Adam
Jánoš